دادسرای همدان به علت شیوع کرونا تعطیل شد/ ۳۰ نفر از کارکنان دادسرا مبتلا به کرونا شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان گفت: بر اثر شیوع ویروس کرونا و ابتلای ۳۰ تن از کارکنان مجموعه به این ویروس، دادسرای همدان از امروز به مدت یک هفته تعطیل شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ حسن خانجانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در گفتگویی با اعلام اینکه ۳۰ نفر از کارکنان دادسرای همدان به کرونا مبتلا شده اند، افزود: تعطیلی دادسرا منحصر به دادسرای عمومی و انقلاب همدان است و سایر مراجع قضایی در سطح استان فعال خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه تمهیداتی برای رسیدگی غیر حضوری به پرونده های قضایی پیش بینی شده بود اما بیشتر شهروندان به صورت حضوری شکایت خود را دنبال می کنند.

خانجانی اضافه کرد: هر چند ممنوعیت هایی برای ورود افراد به دادسرا پیش بینی شده است و مراجعه کنندگان ملزم به زدن ماسک هستند اما به علت ازدحام مراجعه کنندگان ۳۰ تن از کارکنان هشت شعبه دادسرای همدان به کرونا مبتلا شدند.

دادستان عمومی و انقلاب همدان بیان کرد: در این راستا از قوه قضاییه درخواست شد که فعالیت دادسرای همدان به مدت یک هفته تعطیل شود که با این درخواست مشروط به تایید آن در ستاد استانی مقابله با کرونا موافقت شد.

وی یادآور شد: مردم نباید نگران رسیدگی به پرونده های قضایی باشند چرا که قاضی کشیک برای رسیدگی به پرونده های ضروری در دادسرا پیش بینی شده است.

48

کد خبر 1409062

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =