۹ واحد مسکونی تحویل مددجویان بهزیستی استان سمنان شد

علیرضا ایزدپور مدیر کل بهزیستی استان سمنان گفت: در سال  ۱۳۹۸، ۱۷۶ و در تیرماه سال ۱۳۹۹، ۹ واحد مسکن همزمان در سراسر کشور و توسط رئیس سازمان بهزیستی کشور تحویل مددجویان شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان به مناسبت چهلمین سال تاسیس سازمان بهزیستی ۲۱۰۰ واحد مسکونی توسط جناب آقای دکتر قبادی دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور به افراد داری معلولیت و مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی در سراسر کشور تحویل شد.

علیرضا ایزدپور مدیر کل بهزیستی استان سمنان در مراسم افتتاح و تحویل مسکن به مددجویان تحت حمایت بیان داشت: تامین مسکن یکی از نیازهای ضروری مددجویان تحت حمایت بهزیستی به شمار می رود و راهبرد تخصصی سازمان بهزیستی در چهلمین سال تاسیس ارائه الگویی در عرصه رفاه اجتماعی با شعار " شفافیت، تحول خدمت ارتقاء سلامت درخانواده"  در راستای یکی از انگیزه های بنیادین امام خمینی (ره) و سیاست های  مورد نظر ایشان در معماری بنیاد های نظام جمهوری اسلامی است.

ایزدپور ادامه داد:با آغاز هفته بهزیستی در سال ۹۹ از شنبه ۲۱ تا۲۷  تیرماه با گرامیداشت بنیانگذار سازمان بهزیستی شهید گرانقدردکتر محمد علی فیاض بخش اداره کل بهزیستی استان سمنان  در راستای حفظ و کرامت جامعه هدف بهزیستی با تعامل بین مسکن مددجویان با همکاری پروژه گسترش سازه سعید(آذرخش) ۴۸ واحدی در قالب تفاهمنامه سه جانبه مسکن مهر مابین بانک مسکن، راه و شهر سازی، پیمانکار از سال ۱۳۹۰آغاز به کار کرد و عملیات احداث واحدهای مسکونی در سال ۱۳۹۸ به پایان رسید و افرادی که در چارچوب این تفاهم نامه نسبت به ساخت مسکن برای آنها اقدام شده است، معلولان و مددجویان تحت حمایت بهزیستی استان سمنان هستند.

 وی اظهار داشت: در سال  ۱۳۹۸، ۱۷۶ و در تیرماه سال ۱۳۹۹، ۹ واحد مسکن همزمان در سراسر کشور و توسط رئیس سازمان بهزیستی کشور تحویل مددجویان شد که از مجموع این ۹ واحد شش واحد آن در شهرستان مهدیشهر یک واحد در شهرستان سرخه و ۲ واحد نیز در شهرستان دامغان بوده است و ۱۰۰ واحد مسکن دیگر که در حال حاظر ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است تا پایان سال ۱۳۹۹ تحویل مددجویان واجدالشرایط داده می شود.

مدیر کل بهزیستی استان سمنان در پایان  ضمن تقدیر از حمایت‌های مالی خیرین شهرستان خواستار همکاری و مشارکت جدی خیرین در ساخت و ساز مسکن مددجویان تحت حمایت بهزیستی استان سمنان شد.

48

کد خبر 1409356

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =