مراجعه بازرسان بهداشت به مراکز تجاری و تولیدی یاسوج برای نظارت بر اجرای پروتکل‌های ضد کرونا/ تصاویر

سرپرست مرکز بهداشت بویراحمد گفت: صنوف و اماکنی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند پلمپ خواهند شد. دکتر محمد یزدان پناه اظهار داشت؛ در اجرای گام دوم فاصله گذاری هوشمند از ابتدای تیرماه تاکنون بازرسان بهداشت حرفه ای این مرکز ۱۵۰۰ بازدید از بازار یاسوج و کارخانه ها،ادارات،بانکها داشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج؛ به نقل از روابط عمومی مرکز بهداشت شهید دامیده؛ سرپرست مرکز بهداشت بویراحمد گفت: صنوف و اماکن که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند پلمپ خواهند شد.

دکتر محمد یزدان پناه اظهار داشت؛ در اجرای گام دوم فاصله گذاری هوشمند از ابتدای تیرماه تاکنون بازرسان بهداشت حرفه ای این مرکز ۱۵۰۰ بازدید از بازار یاسوج، کارگاها و کارخانه ها، ادارات و بانکها داشتند که نتیجه ی این بازرسیها تعداد ۱۳۱ مورد تعطیلی و پلمپ، ۱۰۵ مورد معرفی به مراجع قضایی و تعزیرات حکومتی به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و پیگیری بیش از ۹۰ مورد شاغلین مبتلا به کووید ۱۹ بوده است.

وی ضمن گلایه از برخی شهروندان که نسبت به بیماری کرونا بی تفاوت هستند افزود؛ متاسفانه برخی شهروندان اصلا به هشدارها و نکات ایمنی در مورد این بیماری خطرناک توجهی نمی کنند و مشاهده میکنیم که همین افراد در سطح شهر، پاساژها، و فروشگاهای زنجیره ای بدون رعایت فاصله گذاری و حتی استفاده از ماسک حضور می یابند و عامل اصلی انتقال این ویروس به دیگران هستند.

وی در پایان عنوان کرد: تیم های بازرسی مرکز بهداشت بویراحمد به صورت شبانه روزی و نامحسوس در سطح شهر و مکان های گردشگری نظارت مستمر و جدی دارند و با صنوف و اماکنی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند برخورد خواهد کرد.

48

کد خبر 1409854

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =