پیام لاریجانی و جهانگیری درپی درگذشت ابوالقاسم سرحدی زاده

مشاور مقام معظم رهبری با صدور پیامی فقدان ابوالقاسم سرحدی زاده را تسلیت گفت.

به گزارش خبرآنلاین، علی لاریجانی مشاور مقام معظم رهبری با صدور پیامی در گذشت مرحوم ابوالقاسم سرحدی زاده، وزیر پیشین کار و امور اجتماعی و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت. 

متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن‌الرحیم‌
انالله و انا الیه راجعون

درگذشت مرحوم جناب آقای ابوالقاسم سرحدی زاده،  نماینده ادوار سوم، پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی و وزیر پیشین کار و امور اجتماعی موجب تالم و تاثر گردید.

ایشان از مبارزان دوران ستمشاهی و از خدمتگزاران به کشور در عرصه های اجتماعی  بودند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به دوستان ، خانواده معزز و بازماندگان آن مرحوم ، برای ایشان از درگاه خداوند متعال رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت می کنم.

علی لاریجانی
مشاور مقام معظم رهبری سرحدی زاده از مبارزان پیشتاز علیه رژیم ستمشاهی بود

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور نیز با صدور پیامی درگذشت وزیر اسبق کار را تسلیت گفت.

متن پیام اسحاق جهانگیری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت چهره مقاوم و انقلابی مرحوم ابوالقاسم سرحدی زاده از مبارزان پیشتاز با رژیم ستمشاهی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز خدمات ارزشمندی به نظام و انقلاب و مردم به ویژه در اهتمام به امور کارگران و محرومان جامعه داشت، موجب تأسف و تأثر فراوان شد.

مرحوم سرحدی زاده علاوه بر مسئولیت وزارت کار و امور اجتماعی، به عنوان نماینده مردم تهران در سه دوره مجلس شورای اسلامی نیز خدماتی ارزنده و کارنامه ای درخشان از خود برجای گذاشت.

مصیبت فقدان این انسان صدیق و خدوم را به مردم ایران، علاقه مندان و بستگان به ویژه خانواده داغدار ایشان صمیمانه تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان ارجمند صبر و اجر مسألت دارم.

اسحاق جهانگیری
معاون اول رییس جمهور

27219


 

کد خبر 1410540

برچسب‌ها