ناگفته‌هایی درباره غرق شدن نایا ریورا، بازیگر سرشناس آمریکایی

تابناک نوشت: مقامات پلیس محلی کالیفرنیا در یک نشست خبری گفتند که به احتمال زیاد نایا ریورا بازیگر و خواننده ۳۳ ساله برای نجات فرزند ۴ ساله‌اش انرژی زیادی صرف کرده تا او را به قایق برگرداند اما در لحظات آخر، انرژی او برای نجات خودش کافی نبوده و منجر به غرق شدنش شده‌است.

پسر چهار ساله نایا به پلیس گفت او و مادرش برای شنا وارد آب شدند و بعد از چند دقیقه نایا او را به قایق برگرداند اما هرگز مادرش از آب بیرون نیامده است. به گفته مقامات پلیس، هیچ نشانه‌ای از قتل یا خودکشی وجود ندارد. جسد نایا ریورا روز دوشنبه پس از پنج روز در دریاچه پیرو پیدا شد.

بعد از کالبدشکافی جسد، پزشکان علت مرگ او را غرق شدن طبیعی عنوان کردند. آنها می‌گویند هیچ اثری از ضربه نیست و او الکل و یا ماده ممنوعه مصرف نکرده بوده است.

گفتنی است نایا ریورا با سریال کمدی glee و در نقش سانتانا لوپز به شهرت رسید. چند اثر سینمایی و تلویزیونی هم در مسیر حرفه‌ای خود ایفا کرد. تک آلبوم موسیقی هم دارد و آخرین بار هم با خبر غرق شدنش تیتر رسانه‌ها شد.

نایا یکی از بازیگران سریال کمدی glee بود. شاید جالب باشد که بدانید که برای بازیگران آن سریال اتفاقات تلخ و تراژیکی از خودکشی تا غرق شدن رخ داد.

کوری مونتث غرق شد

یکی از شخصیتهای جوان سریال به نام کوری مونتث وقتی ۳۱ ساله بود، به دلیل خوردن مقدار زیادی ماده مخدر هروئین در سال ۲۰۱۳ از دنیا رفت و جسد او را کارمند هتل که متوجه تأخیر او در پس دادن کلید شده بود، در اتاقش پیدا کرد. این در حالی بود که کوری مراحل درمان اعتیاد را پشت سر می‌گذاشت.

مارک سالینگ خودکشی کرد

پس از گذشت پنج سال از مرگ کوری و سه سال پس از پایان پخش سریال، در سال ۲۰۱۸ میلادی مارک سالینگ ۳۵ ساله چند هفته قبل از اجرای حکم زندانش دست به خودکشی زد. او متهم به نگهداری محتوای جنسی و غیر اخلاقی از کودکان بود و پلیس ۲۵ هزار عکس کودک را در حال انجام کارهای غیراخلاقی از خانه او پیدا کرد.

در هفتمین سالگرد مرگ کوری مونتث، نایا ریورا شخصیت اصلی سریال همزمان با سالگرد درگذشت همبازی‌اش کوری دچار سانحه شد و جان خود را از دست داد. این همزمانی برای کاربران فضای مجازی عجیب و شگفت‌آور بود.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1411104

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =