نارضایتی 60 درصد آمریکایی‎ها از عملکرد ترامپ در مقابله با کرونا

برنا نوشت: بر اساس نتایج نظرسنجی انجام شده، 60 درصد شهروندان آمریکایی با نحوه مقابله رئیس جمهور این کشور با ویروس کرونا مخالف هستند.

 بر اساس نتایج تازه‌ترین نظرسنجی، شصت درصد از مردم آمریکا با نحوه مدیریت مقابله با همه‌گیری ویروس کرونا توسط «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا مخالف هستند.

این نظرسنجی که توسط واشنگتن‌پست-ای‌بی‌سی نیوز انجام شده و نتایج آن روز جمعه منتشر شده نشان می‌دهد که تنها 38 درصد از آمریکایی با نحوه مدیریت ترامپ در مقابله با شیوع ویروس کرونا موافق هستند که این آمار در ماه می 46 درصد و در ماه مارس 51 درصد بوده است.

از سوی دیگر، عدم رضایت از نحوه مدیریت مقابله با کرونا توسط ترامپ در حالی به 60 درصد رسیده که این آمار در ماه می 53 درصد و در ماه مارس 45 درصد بوده است.

در این نظرسنجی 52 درصد مخالفت «شدید» خود با نحوه مدیریت رئیس جمهور در بحبوحه شیوع را ابراز داشتند که این آمار افزایش چشمگیری را در مقایسه با آمار آن در ماه مارس که تنها 36 درصد بود نشان می‌دهد.

طبق جدیدترین آمار و ارقام دانشگاه «جانز هاپکینز»، در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع قربانیان بیماری کرونا در ایالات متحده آمریکا به ۱۳۹ هزار و ۱۷۶ نفر افزایش یافت.

این آمار و ارقام همچنین نشان می‌دهد که در بازه زمانی مذکور، مجموع مبتلایان به بیماری کرونا در ایالات متحده آمریکا به سه میلیون و ۶۴۱ هزار و ۵۳۹ نفر افزایش یافت.

2323
 

کد خبر 1411613

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =