سلطانی‌فر: دولت هیچ سهمی از استقلال و پرسپولیس را برای خودش نگه نمی‌دارد

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان نوشت: وزیر ورزش و جوانان گفت: دولت هیچ سهمی را از دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای خود نگه نمی‌دارد.

مسعود سلطانی‌فر در سفر استانی خراسان جنوبی اظهار داشت: کار تاریخی و بزرگی بعد از 41 سال برای استقلال و پرسپولیس در حال انجام است و امیدوارم با حمایت همه دوستداران فوتبال و به ویژه پیشکسوتان عزیز در آینده نزدیک شاهد واگذاری استقلال و پرسپولیس باشیم.

وی افزود :برای خصوصی شدن دو باشگاه زمان زیادی را برای مذاکره و توافق با دولت و نهادهای مختلف اختصاص دادم و خوشبختانه امروز این واگذاری با اجماع و نظر موافق رئیس جمهور، دولت و تمامی نهادهای مرتبط به صورت کاملا تخصصی و با کمترین خطا توسط سازمان‌های مسئول صورت می‌گیرد.

سلطانی‌فر گفت: در پرسپولیس و استقلال آینده دولت هیچ سهمی را از دو باشگاه را برای خود نگه نمی‌دارد و تماماً در فرایند واگذاری در اختیار مردم، هواداران و پیشکسوتان قرار می‌گیرد.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: با متخصصان زیادی در حوزه اقتصاد و بازار بورس صحبت کرده‌ام و با اطمینان می‌گویم ورود استقلال و پرسپولیس به بورس، رونق آن را افزایش خواهد داد و کسب و کارهای این بخش بواسطه هواداران میلیونی و جدید الورود رشد زیادی خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: مطمئن هستم با خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس، هم سودآوری آنها افزایش پیدا می‌کند و هم بسیاری از مشکلات مدیریتی و مسائل سال‌های گذشته این دو تیم تکرار نخواهد شد.

بیشتر بخوانید:صد درصد سهام استقلال و پرسپولیس واگذار می‌شود

256 251

کد خبر 1411692

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =