برقراری پرواز فوق‌ العاده برای بازگرداندن مسافران ایرانی از ترکیه

با توجه به اعمال محدودیت‌های جدید کشور ترکیه و بسته شدن مرزهای این کشور، بسیاری از ایرلاین‌ها و شرکت‌های هواپیمایی مجبور به لغو پروازهای خود شده‌اند. اما برای رفع مشکل بازگرداندن مسافران ایرانی از ترکیه، پروازهای فوق العاده هواپیمایی ماهان، آسمان و ایران ایرتور در مسیر ترکیه به تهران برقرار شده است.

خرید بلیط پرواز استانبول به تهران با آپ

اپلیکیشن آپ به شما کمک خواهد کرد به سادگی بلیط سفر خود را تهیه کنید. کافیست این اپلیکیشن را از بازار، گوگل‌پلی و یا سایت‌ آسان پرداخت دانلود کنید و از طریق سرویس خرید بلیط هواپیما، نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید.

زمانبندی حرکت پروازهای فوق العاده به شرح زیر است:

  • پرواز فوق العاده ماهان (از استانبول به تهران) از سه‌شنبه ۳۱/۰۴/۱۳۹۹ تا جمعه ۰۳/۰۵/۱۳۹۹ به طور مرتب برقرار است. پرواز ماهان در صورت عدم تاخیر در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت محلی فرودگاه استانبول را ترک و ساعت ۰۰:۵۵ بامداد در فرودگاه امام خمینی تهران به زمین خواهد نشست.
  • پرواز فوق العاده ایران ایرتور (استانبول به تهران) فقط روزهای چهارشنبه ۰۱/۰۵/۱۳۹۹ و جمعه ۰۳/۰۵/۱۳۹۹ برقرار است. پرواز ایران ایرتور  در صورت عدم تاخیر در ساعت ۱۰:۲۰ به وقت محلی فرودگاه استانبول را ترک و ساعت ۱۵:۲۰ بامداد در فرودگاه امام خمینی تهران به زمین خواهد نشست.
  • پرواز فوق العاده آسمان (از استانبول به تهران) شنبه ۰۴/۰۵/۱۳۹۹ در صورت عدم تاخیر در ساعت ۱۶:۱۵ به وقت محلی فرودگاه استانبول را ترک و ساعت ۲۰:۳۰ بامداد در فرودگاه امام خمینی تهران به زمین خواهد نشست. 

چنانچه قصد خرید و رزرو پروازهای فوق العاده استانبول به تهران را دارید، می‌توانید همین حالا از طریق اپلیکیشن آپ اقدام کنید. تعهد ما در بخش پشتیبانی مشتریان، فراهم آوردن بهترین خدمات برای شماست. هر مشکلی که داشته باشید ما آماده شنیدن آن هستیم. کافیست با مرکز تماس آپ ۰۲۱-۸۳۳۳۳ تماس بگیرید.

۲۱۲۱

کد خبر 1413200