برگزاری مراسم جشن عروسی و ترحیم در قزوین ممنوع

سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان قزوین گفت: به دلیل گسترش ویروس کرونا ارسال هر گونه پیامک دعوت به مجالس و برگزاری جشن و ترحیم در استان قزوین ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی، سخنگوی ستاد مقابله و پیشگیری کرونا استان قزوین اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و قرار گرفتن استان قزوین در وضعیت هشدار ضرورت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی دو چندان شده است.
او بیان کرد: به منظور پیشگیری از ابتلای مردم به ویروس از امروز تا اطلاع ثانوی برگزاری هر گونه مراسم جشن عروسی ترحیم و جشن در استان قزوین ممنوع است.
حبیبی تصریح کرد: همچنین به مدت یک هفته ارسال پیامک از سوی دستگاه‌های اطلاع رسان از جمله مخابرات در خصوص دعوت به حضور در مراسم یاد شده ممنوع است.
سخنگوی ستاد مقابله و پیشگیری از کرونای استان قزوین یادآور شد: با هر گونه کوتاهی و سهل انگاری و تخلف در این زمینه که موجب تشدید بیماری ‌شود به شدت برخورد می‌شود.
او از شهروندان خواست با زدن ماسک و شستشوی دست با آب و صابون به صورت مستمر نسبت به رعایت بهداشت و فاصله گذاری اجتماعی جدیت بیشتری داشته باشند.

48

کد خبر 1413489

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =