کرونا، به این‌زودی، یقه هالیوود را رها نمی‌کند

تسنیم نوشت: کمپانی برادران وارنر، تولید و پخش فیلم‌های خود را با توجه به تعطیلی طولانی مدت سالن‌های سینما به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، برنامه‌ریزی می‌کند.

به گزارش ورایتی، جان استانکی، مدیر عامل «AT&T»، به سرمایه گذاران گفت: «کمپانی برادران وارنر، تولید و پخش فیلم‌های خود را با توجه به تعطیلی طولانی مدت سالن‌های سینما به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا برنامه‌ریزی می‌کند.»

استانکی تأکید کرد که استودیو هنوز به تجربه پرده سینما ایمان دارد اما برخی از این عناوین به ناچار به نمایش در پلتفرم‌های اینترنتی تغییر می‌یابند، از جمله «HBO Max» که اخیراً از سوی «وارنر مدیا» راه‌اندازی شده است.

او در ادامه گفت: «دسته‌ای از فیلم‌ها هستند که در شرایطی قرار دارند که می‌توان با توجه به بحران کرونا و تعطیلی سالن‌های سینما آن‌ها را در پلتفرم‌های مجازی به نمایش گذاشت اما برخی عناوین با بودجه سنگین هم هستند که همچنان برای اکران آنها بر پرده سینما تاکید می‌شود که از آن میان می‌توان به فیلم «تِنِت» ساخته کریستوفر نولان و فیلم رو به اکران «زن شگفت‌انگیز» اشاره کرد.»

روز دوشنبه، کمپانی برادران وارنر، برای سومین بار، انتشار «تنت» را به تعویق انداخت و حتی تاریخی جدید برای اکران آن اعلام نکرد.

استانکی در ادامه توضیح داد: «برخی فیلم‌ها تماشای‌شان بر پرده سینما بسیار لذت بخش‌تر و بهتر از تماشا در اتاق نشیمن است. ما می‌خواهیم با شرکای دارای سالن سینما و توزیع‌کنندگان کار کنیم و در تلاشیم تا از این برهه بسیار دشوار عبور کنیم.»

۵۷۵۷

کد خبر 1413719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =