نخستین واحدهای طرح مسکن ملی چه زمان به مشتری تحویل داده خواهد شد؟

وزیر راه و شهرسازی زمان تحویل نخستین واحدهای طرح مسکن ملی را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، آقای محمد اسلامی در بازدید از سایت ۷۰ هزار هکتاری طرح اقدام ملی مسکن گلشهر زنجان افزود: مردم منازل خود را به تدریج تا اجرای این برنامه که دو ساله است، تحویل می‌گیرند.
وی گفت: طرح اقدام ملی با اراده ملی مردم و استقبالی که از آن کردند در سراسر کشور درحال اجراست و نظیر همین طرح در گلشهر زنجان در حال ساخت است.
اسلامی افزود: زمین‌های خوب و مرغوب در شهرهای مختلف کشور به این طرح اختصاص داده شده و طرح‌ها در حال اجراست.
وی موضوع حائز اهمیت در خصوص طرح اقدام ملی مسکن را شناسایی دقیق و ثبت‌نام از متقاضیان دانست و تصریح کرد: ثبت‌نام از متقاضیان به دو شکل پیامکی و سامانه‌ای انجام گرفته است و یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از طریق پیامک در این طرح ثبت نام کرده اند.

تحویل نخستین سری از واحدهای طرح اقدام ملی مسکن


وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به اینکه ثبت نام‌کنندگان پیامکی، به دلیل شرایط کرونا باید مدارک خود را از طریق سامانه تکمیل می‌کردند، تاکنون افزون بر ۹۳۶ هزار نفر به سامانه ورود کرده اند و حدود ۳۴۰ هزار نفر از متقاضیان پالایش شده اند که از اواخر ماه آینده به تدریج به طرح‌ها وارد خواهند شد.
وی از سه دسته بندی برای تحویل واحد به متقاضیان خبر داد و افزود: نوع اول، منازلی است که آماده شده است و به متقاضیان تحویل می‌شود. در نوع دوم، افراد به طرح‌ها معرفی می‌شوند و با سازنده قرارداد می‌بندند و در نوع سوم، در شهرهای کوچک تعریف شده است که زمین در اختیار متقاضیان قرار داده می‌شود و آنان با نظارتی که انجام خواهد شد، واحد مسکونی را می‌سازند.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1413738

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =