ضرورت پاسخگویی و شفافیت مدیران در انعکاس خدمات و فعالیت‌های دولت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اقدامات عمرانی، اقتصادی و خدماتی شکل گرفته در دولت یازدهم و دوازدهم، این استان را به کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی استانداری، جعفر مردانی روز یکشنبه در نشست شورای اطلاع‌رسانی این استان افزود: خدمات شایسته و قابل توجهی از سوی نظام و دولت به مردم استان ارائه شده است، اما به سبب نبود اطلاع‌رسانی کافی و مناسب، این اقدامات به خوبی منعکس نشده است.

وی ادامه داد: در سال پایانی دولت دوازدهم قرار داریم و می‌طلبد مدیران دستگاه‌های اجرایی در اطلاع‌رسانی بهتر برنامه‌ها اهتمام بیشتری به کار گیرند.

مردانی، پاسخگویی و شفافیت مدیران در انعکاس خدمات و فعالیت‌های دولت را مهم و در عین حال نشانه تعهد و مسئولیت‌پذیری آنها دانست و گفت: پاسخگویی شفاف و جامع باعث همدلی و تقویت وحدت در کشور می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به  تشدید تحریم‌ها علیه کشور، اظهار داشت: دشمنان نظام و انقلاب در طول ۴۰ سال گذشته، از هیچ تلاشی برای آسیب‌زدن به ایران اسلامی فروگذار نکرده‌اند اما با وجود تمامی این چالش‌ها، همچنان مسیر خود را با اقتدار ادامه می‎دهیم.

مردانی در ادامه به هجمه‌های شکل گرفته در خصوص سند همکاری ایران و چین نیز اشاره کرد و افزود: جوسازی‌های شکل‌گرفته با اطلاع‌رسانی صحیح مفاد این سند بی‌اثر می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس شهیدان بسیاری تقدیم کرد تا حتی یک وجب از خاک کشور به دست بیگانه نیفتد و این اصل و آرمان هیچگاه خدشه‌دار نمی‌شود و باید پاسخ این هجمه‌ها را با تولید محتوا بدهیم.

کد خبر 1414512

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =