امیر موسوی: ارتش هرچه قوی تر و توانمندتر باشد، کشور از امنیت بالاتری برخوردار است

فرمانده کل ارتش گفت: ارتش هر چه قوی‌تر، توانمندتر و از نظر علمی در سطح بالاتری قرار داشته باشد، کشور از امنیت بالاتری برخوردار است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، امروز به صورت سرزده از اردوگاه تابستانی کوهستان دانشجویان دانشگاه‌های افسری امام علی(ع) و علوم و فنون هوایی شهید ستاری در امام‌زاده هاشم(ع) بازدید کرد.

فرمانده کل ارتش در این بازدید، مأموریت ارتش‌ها را نه تنها مهم، بلکه منحصر به فرد توصیف کرد و گفت: ارتش هر چه قوی‌تر، توانمندتر و از نظر علمی در سطح بالاتری قرار داشته باشد، کشور از امنیت بالاتری برخوردار و چشم طمع دشمنان از کشور دورتر است.

امیر موسوی با تأکید بر ارائه کامل آموزش‌های نظامی به دانشجویان افزود: آموزش‌ها باید به نحو شایسته و کامل ارائه شوند و فرماندهان نیز باید اطمینان حاصل کنند که دانشجویان آموزش‌ها را به نحو احسن فرا گرفته‌اند.

فرمانده کل ارتش، ارتقای توان روحی و رزمی دانشجویان را امری مهم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد: اردوگاه‌ها، محلی برای ثبت خاطرات سخت اما شیرین دانشجویان است.

همچنین، امیر سرلشکر موسوی ضمن بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی اردوگاه امام‌زاده هاشم(ع)، نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خصوص جلوگیری از شیوع بیماری کرونا توسط مسولان این مرکز را رضایت‌بخش عنوان کرد.

گفتنی است، دیدار چهره به چهره با دانشجویان، مسئولان و فرماندهان و بازدید از فعالیت‌های روزانه آموزش نظامی، نمایشگاهی و فرهنگی، درمانی، ادوات نظامی و نظارت بر وضعیت کیفی و عملکرد آموزش‌های یگان‌های دانشجویی، کارگاه‌های آموزشی و وضعیت تدارکات و پشتیبانی تجهیزاتی، از دیگر برنامه‌های فرمانده کل ارتش در این بازدید بود.

2727

کد خبر 1415068

برچسب‌ها