کنعانی‌زادگان: قهرمانی با هواداران لذت بیشتری دارد!

محمدحسین کنعانی‌زادگان گفت: اگر قرار است در سالهای بعد هم پرسپولیس به قهرمانی برسد باید تمام برنامه ها برای حفظ اسکلت اصلی تیم فعلی باشد.

احسان خراسانی: مدافع ملی‌پوشش فصل قبل تیم ماشین‌سازی تبریز یکی از خریدهای خوب این فصل پرسپولیس بود که پس از نیمکت‌نشینی در دیدارهای ابتدایی توانست خودش را کادرفنی و هواداران پرسپولیس ثابت کند و نقشی مهم در چهارمین قهرمانی پیاپی قرمزها داشته باشد؛ کنعانی‌زادگان در این فصل از رقابت‌ها علاوه بر عملکرد فنی مناسب، توانست بدون حاشیه کار کند تا تبدیل به مهره‌ای قابل اتکا در خط دفاعی پرسپولیس شود. پس از قطعی شدن قهرمانی چهارم برای سرخ های پایتخت با این بازیکن به صحبت پرداخته ایم:

*ابتدا از برتری مقابل تیم نفت مسجدسلیمان بگو که قهرمانی پرسپولیس را قطعی کرد.

 کنعانی زادگان در ابتدای حرف هایش گفت:  واقعا سخت است که در گرمای ۵۵ درجه و شرجی ۸۰ درصدی مقابل تیمی خوب و قدرتمند مثل نفت‌مسجدسلیمان بازی کنیم اما این کار را کردیم و با کسب پیروزی از زمین خارج شدیم. این سه امتیاز آنقدر برای مان مهم بود که بیشتر  دویدیم تا کار را تمام کنیم. حالا باید این برد را به هواداران تقدیم کنیم. این پیروزی بار دیگر شایستگی‌های بازیکنان و مربیان ما را ثابت کرد.

*این چهارمین قهرمانی پیاپی پرسپولیس بود.

می‌خواهیم افتخارات جدیدمان را  به هواداران تقدیم کنیم. تا به حال هر پیروزی و موفقیتی که به دست آمده، حاصل حمایت هواداران، تلاش بازیکنان و تدبیر کادرفنی بوده است. از این رو باید این عوامل در کنار هم باشند تا سال‌های بعد هم به قهرمانی برسیم. به عقیده من شایسته این عنوان بودیم.

*به نظرت تفاوت این قهرمانی با سه قهرمانی قبلی چه بود؟

امسال قهرمانی پرسپولیس تفاوت‌های زیادی با گذشته داشت چون حریفان ما قدرت بیشتر داشتند و همین امر سبب شده بود که ما تلاش بیشتر و دوندگی بهتری برای قهرمانی داشته باشیم. حواشی زیادی هم اطراف باشگاه وجود داشت ولی با وجود همه این مسائل، این پرسپولیس بود که قهرمان لیگ شد و امیدوارم طرفداران تیم به خاطر این قهرمانی خوشحال و شاد باشند.

*به نظر می‌رسد جشن قهرمانی را باید بدون هواداران برگزار کنید!

من امیدوارم حالا که قهرمانی پرسپولیس قطعی شده سازمان لیگ راهی پیدا کند تا ما در کنار هواداران خود در این فصل هم قهرمانی را جشن بگیریم. جشن قهرمانی در کنار هواداران لذت بیشتری دارد و انشالله سازمان لیگ بتواند در کنار پروتکل‌هایی که اجرا می‌شود، شرایطی برای برگزاری یک جشن قهرمانی بسازد.

*حضور یحیی گل‌محمدی را چگونه ارزیابی می‌کنی؟

من تصور می‌کنم حضور یحیی گل‌محمدی بر عملکرد تیم مان تاثیر مثبتی گذاشته و در مسیر قهرمانی کمک‌مان کرده است. آقایحیی مربی آرام و سرشار از انگیزه است و همین عوامل می‌تواند به پرسپولیس در مسیری که حرکت کرده کمک کند. من فکر می کنم تیم ما توانایی رقم زدن قهرمانی در سالهای آینده را هم دارد.

*آیا پرسپولیس توانایی رسیدن به قهرمانی پنجم را هم دارد؟

اگر قرار است در سالهای بعد هم پرسپولیس به قهرمانی برسد باید تمام برنامه ها برای حفظ اسکلت اصلی تیم فعلی باشد. همین تیم فعلی توانسته با اسکلت اصلی خود که اتفاقاً بسیار قدرتمند است قهرمانی های زیادی کسب کند و از این رو اگر باز هم کنار هم بمانیم می توانیم کارهای بزرگی انجام بدهیم.

*مسابقات جام حذفی هم در پیش است؛ آیا آن‌جا هم مدعی هستید؟

خدا خواست که فعلاً قهرمانی خود را مسجل و قطعی کنیم اما نکته  مهم اینجاست که پرسپولیس شانس بالایی برای کسب قهرمانی در جام حذفی هم دارد. از این رو باید آن شانس را هم برای خودمان زنده نگه داریم و امیدوارم بتوانیم با آن قهرمانی هم قدرت مان را نشان بدهیم.

بیشتر بخوانید: کالدرون: در جشن قهرمانی پرسپولیس شرکت می‌کنم

255 41

کد خبر 1416230

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =