پخش نخستین برنامه «صرفا جهت اطلاع» در سال نود با انتقاد از تولید کتاب «جهاد اقتصادی» در 10 روز و نصب بیلبوردها و بنرهای تبلیغاتی مربوط به شعار سال همراه شد.

به گزارش خبرآنلاین، نخستین باکس خبری «صرفا جهت اطلاع» در سال نود بیشتر با انتقادهای فرهنگی همراه بود که از آن جمله می‌توان به سرعت انتشار یک کتاب مربوط به نامگذاری سال با عنوان «جهاد اقتصادی» اشاره کرد.

درباره این کتاب اینجــــا بیشتر مطالعه فرمایید.

بنا بر این گزارش، محمد دلاوری، تهیه‌کننده و مجری خوش‌ذوق «صرفا جهت اطلاع» در نخستین برنامه خود در سال نود، شب گذشته (5شنبه 18فروردین) با اشاره به انتشار کتاب «جهاد اقتصادی» گفت: «هنوز چند روزی از نامگذاری سال جدید نگذشته بود که یک جایی اعلام کرد «ما 10روزه یک کتاب درباره جهاد اقتصادی چاپ کردیم»...فکرش را بکنید چه جهادی کردند برای نوشتن و چاپ این کتاب! توی ماکروفر می‌گذاشتین اینقدر فوری عمل نمی‌آمد که دوستان زحمت کشیدند...»

وی اضافه کرد: «اینقدر عجله برای چه بوده است؟! اگر این کتاب 3ماه دیگر چاپ می‌شد اما عمیق‌ و دقیق، اشکالی پیش می‌آمد؟!»

دلاوری از «اصحاب بیلبورد و بنر» نیز به خاطر فعالیت شگرف درباره شعار سال در خیابان‌ها و معابر نیز انتقاد کرد و گفت که گویا هنوز «اصحاب همایش» از خواب بیدار نشده‌اند!

وی همچنین در این برنامه از انتشار سی‌دی ظهور نزدیک است که به گفته‌ او به صورت کلان و میلیونی منتشر اما به شکل رایگان در سراسر کشور توزیع شده انتقاد کرد و گفت: «نکند برخی با استفاده از احساسات پاک جوانان، دنبال چیزهای دیگری هستند؟»

بر اساس این گزارش، دلاوری درباره مجموعه‌های تلویزیونی نوروزی سیما با دفاع از مجموعه «پایتخت» از «راه در رو» و «صخره و موج» انتقاد کرد و گفت: «ظاهرا کسی کمتر حواسش به «راه در رو» با آن همه شخصیت تکراری بود، راستی این صخره و موج چه می‌خواست بگوید جز تبلیغ جزیره کیش؟!»

60

کد خبر 141646

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۷:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۹
  0 0
  بله درست فرمودن آقای دلاوری پاراگراف آخر صرفا جهت توجه مسئولان صدا سیما و اولیشم جهت توجه مسئولان فرهنگ و ارشاد.جدا عجیبهههههههههههههه
 • بنده خدا IR ۱۸:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۹
  0 0
  مایکروفر، نه ماکروفر.
 • ایرانی IR ۰۶:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۰
  0 0
  دمش گرم "صرفا جهت اطلاع" !
 • negar IR ۰۶:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۰
  0 0
  بعد با این فیلم های مزخرف چرا ماهواره نبینیم
 • بدون نام IR ۰۵:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۱
  0 0
  سال پيش كه سال همت مضاعف تلاش مضاعف بود، يكي از بندگان خدا مدعي شده بود كه در اين سال ده برابر سال گذشته كار خواهيم كرد. ب...
 • محسن IR ۰۵:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۹
  0 0
  سلام اینجانب وجهی در تعاونی اعتبار بهمن ایثار دارم وهنوز این وجه را دریافت نکرده ام چرا دولت فکری بابت این پولهای مردم نمی کنندموسسه مولی موحدین که مسئول پرداخت این وجه میباشد در حال اذیت کردن مردم است وتا مبلغ هشت میلیون تومان را 11/. کم میکند وبه مردم میدهد که این خود یک نوع دزدی میباشد ومبالغ بالاتر را نیز نمی دهند خیلی ممنون هستیم از برنامه خوبتان و لطفا این سخنان را به گوش مسئولین برسانیید
 • بدون نام IR ۲۱:۳۹ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۳
  0 0
  سلام
 • بدون نام IR ۲۱:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۳
  0 0
  سلام.بیشترازیکسال هست که سازمان محیط زیست سه راس گورخر ایرانی رابرای احیای نسل ازیزد به سایت بردسکن منتقل کرده است وتا کنون هیچ نتیجه ای نداشته چون هرسه گورماده میباشد وهیچ اقدامی جهت انتقال گور نر نشده لطفا بیگیری کنید تا هزینههای نگهداری به هدر نرود.