۰ نفر
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
کودکان ایرانی می‌توانند به فضا بروند

انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای هفتمین بار مجموعه شش جلدی«کاوش در فضا» را باز نشر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انتشارات کانون پرورش فکری مجموعه شش جلدی «کاوش در فضا»، نوشته یان گراهام را برای هفتمین‌بار بازنشر کرد. «سیارات دور»، «سیارات نزدیک»، «ستارگان دنباله‌دار و سیارک‌ها»، «ستارگان و کهکشان‌ها»، «خورشید» و «کره‌ی ماه» عنوان‌های این مجموعه به شمار می‌رود که ترجمه آن را مجید عمیق بر عهده داشته است.

مجموعه «کاوش در فضا» شامل تازه‌ترین یافته‌ها درباره اسرار جهان هستی و نیز روند چگونگی شناخت ما از فضا را در قرن‌های متمادی که از نخستین باورهای اساطیری و خرافی گرفته تا جدیدترین اطلاعات مبتنی بر کشفیات علمی را دربرمی‌گیرد، بازگو می‌کند.

کانون پرورش فکری , ادبیات کودک و نوجوان ,

تازه‌ترین توصیف‌ها درباره ماهیت جهان هستی، فرازهایی از مهم‌ترین ماموریت‌های فضایی، مأموریت‌های فضایی سال‌های آینده و تقویم وقایع و رویدادهای تأثیرگذار در اکتشافات فضایی و تصویرهای جذاب و دیدنی که به کمک پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌ها تهیه شده‌اند، از جمله بارزترین ویژگی‌های این مجموعه به شمار می‌رود.

این مجموعه برای اولین‌بار در سال ۱۳۸۸ از سوی کانون منتشر شده است و اکنون کتاب‌ «کره‌ ماه» به چاپ ششم و کتاب‌های «خورشید»، «ستارگان و کهکشان‌ها»، «ستارگان دنباله‌دار و سیارک‌ها»، «سیارات نزدیک» و «سیارات دور» به چاپ هفتم رسیده است.

نوجوانان ۱۵+ سال می‌توانند هر یک از کتاب‌های ۳۶ صفحه‌ای این مجموعه را با قیمت ۱۳ هزار تومان از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و فروشگاه‌های محصولات فرهنگی تهیه کنند. تاکنون شمارگان کتاب «کره‌ی ماه» به ۲۴ هزار نسخه و پنج کتاب دیگر مجموعه «کاوش در فضا» به ۲۹ هزار نسخه رسیده است.

۲۵۸۲۴۵
کد خبر 1416665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =