کرونا در مدار صعود /‌ بوستان‌های مشهد دوباره تعطیل شدند

کرونا در مشهد همچنان در مدار صعودی است و بار دیگر بوستان‌های این شهر را تعطیل کرد.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان رضوی :مشهد همچنان در وضعیت قرمز کرونایی هستند و رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی بیشتر از گذشته ضرورت دارد.

از حدود دو هفته قبل نمودار استفاده از ماسک در میان شهروندان مشهدی روند صعودی داشته و باید نتایج این حرکت امیدوارکننده را در روزهای آتی شاهد باشیم.

اما در راستای مقابله با روند گسترده شیوه این ویروس تعدادی اقدام اصلاحی نیز در دستور کار قرار گرفته که از جمله آنها اقداماتی است که در اتوبوسرانی مشهدمقدس صورت گرفته است.

در برخی حوزه‌های دیگر نیز مانند بوستان‌های مشهدمقدس شاهد هستیم که بار دیگر از امروز تعطیل شده‌اند تا روند مقابله با کرونا تشدید شود.

مهدی یعقوبی، معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در این زمینه اظهار داشت: با توجه به اعلام وضعیت قرمز در مشهد از سوی ستاد ملی کرونا، بوستان‌های سطح شهر مشهد از امروز، ۱۱مرداد ماه، تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

وی گفت: در همه بوستان‌ها، محوطه بازی کودکان، وسایل بدنسازی، سرویس‌های بهداشتی، مصلی‌ها و آبخوریها غیرفعال و به وسیله نوارهای زرد خطر، محصور و به منظور اطلاع رسانی پیام‌های بهداشتی بنرهایی در سطح بوستان‌ها نصب شده است و از حضور و اتراق شهروندان در بوستان‌ها جلوگیری می‌شود.

یعقوبی تصریح کرد: معبر حاشیه پارک ملت صرفا جهت ورزش های انفرادی فعال است.

48

کد خبر 1416811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =