جانشین سپاه استان کرمان: راهیان بهشت مقاومت در کشور راه‌اندازی شد

جانشین سپاه استان کرمان گفت: راهیان بهشت مقاومت در کشور راه‌اندازی شده و کرمان برای استقبال و پذیرایی از زائران مزار حاج قاسم آماده می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : سرهنگ محمدعلی نظری در آیین تودیع و معارفه مسئول جدید سازمان بسیج کارمندان سپاه ثارالله استان کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در عید قربان بر ادامه رزمایش مومنانه در سطح کشور با محوریت مردم تاکید داشتند.

وی با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش مومنانه در استان کرمان از روز اول دهه امامت و ولایت آغاز شده است گفت: از روز پنجشنبه این رزمایش در تمام شهرستان‌های استان اجرایی می‌شود.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با عنوان اینکه دشمن برای نظام اسلامی برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت دارد تصریح کرد: امیدبخشی در جامعه دشمنان نظام را ناامید خواهد کرد.

وی با بیان اینکه کمک‌های مومنانه نقشه‌های دشمن را نقش برآب خواهد کرد چرا که دشمن با فشار اقتصادی بر مردم قصد خسته کردن آنها را دارد گفت: دشمن به‌دنبال ورشکستگی اقتصادی کشور و فروپاشی نظام را در بلندمدت پیگیری می‌کند.

نظری با اشاره به اینکه مسئولان کشور باید با برنامه‌ریزی دقیق اقتصادی این توطئه شوم دشمن را خنثی کنند افزود: مردم کشور ما پای کار هستند و با توجه به تمام مشکلاتی که داشته‌اند برای دفاع از نظام اسلامی در تمام صحنه‌ها حاضر بودند.

وی با بیان اینکه راهبرد و نقشه راه همه ما در گام دوم انقلاب اسلامی بیانیه رهبر معظم انقلاب اسلامی است گفت: تحریف حقایق توسط دشمن که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب هست را نباید فراموش کنیم.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه برای تبیین مکتب حاج قاسم برنامه‌هایی پیش‌بینی شده است افزود: کرمان زادگاه سردار دل ها شهید سلیمانی است و انتظار می‌رود تمام دستگاه‌ها و نهادهای مختلف برای تبیین این مکتب الهی پای کار بیایند.

وی با بیان اینکه زمانی به سالگرد شهادت حاج قاسم نمانده است و باید از الان طرح ها را مورد بررسی و وارد فاز عملیاتی کنیم گفت: راهیان بهشت مقاومت در کشور راه‌اندازی شده و بلافاصله بعد از اتمام شیوع ویروس کرونا در استان اجرایی می‌شود.

نظری با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا فرصتی به ما داد تا زیرساخت‌های استان کرمان برای استقبال و پذیرایی از زائران مزار حاج قاسم فراهم شود افزود: شورای سیاست‌گذاری فعالیت‌های در ارتباط با حاج قاسم سلیمانی در استان کرمان راه‌اندازی شده است.

 در این جلسه از زحمات سرهنگ جلالی مسئول سابق بسیج کارمندان سپاه ثارالله استان کرمان تجلیل و سرهنگ حجت‌الله پاداش به‌عنوان فرمانده جدید بسیج کارکنان استان معرفی شد.

48

کد خبر 1418024

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =