دستگیری کلاهبردار فروشگاه‌های برنج در بزرگراه آیت‌الله کاشانی

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران از دستگیری فردی خبر داد که از یک فروشنده عمده برنج در غرب پایتخت کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران گفت: اواخر تیر ماه پرونده‌ای به دادخواهی فروشنده عمده برنج فروشی توسط مرجع قضایی برای رسیدگی تخصصی پایگاه دوم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی بیان داشت: شاکی اظهار داشت، دارای مغازه عمده برنج فروشی در محله باغ فیض است، فردی به نام امیر که خود را فروشنده برنج و متصدی مغازه‌ای در غرب تهران معرفی می‌کرد، در قرار ملاقاتی که با وی داشته مقدار ۴.۵ تن برنج به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال خریداری و مبلغ معامله را طی یک فقره چک پرداخت کرده است.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران افزود: شاکی با مراجعه به بانک متوجه می‌شود چک بلامحل بوده و متهم نیز از محل قبلی متواری شده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: پرونده به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت و در تحقیقات پلیسی صاحب چک شناسایی و با دستور قضایی به پایگاه دوم این پلیس دعوت شد.

سرهنگ اختیاری تصریح کرد: صاحب چک در بازجوئی اولیه اظهار داشت، آذرماه سال گذشته مدارک وی از جمله دسته چکش در داخل خودرو به سرقت رفته است و این برگ چک بلامحل از جمله برگ‌های دسته چک وی است و از سرنوشت دسته چکش اطلاعی ندارد.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه امیر در محدوده بزرگراه آیت الله کاشانی شناسایی و با هماهنگی‌های قضایی متهم در مخفگیاهش دستگیر شد.

سرهنگ اختیاری در ادامه گفت: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود اعتراف و به کارآگاهان گفت، با فردی به نام سهیل آشنا شدم و دو فقره چک سرقتی از وی خریداری کردم و به ازای خرید برنج از شاکی یکی از فقره چک‌های سرقتی را به وی تحویل دادم.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی در پایان گفت: شناسایی جرایم احتمالی متهم و دستگیری فروشنده چک‌های سرقتی در دستور کار قرار دارد.

۲۳۵۲۳۲

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1418469

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =