هشدار ستاد تنظیم بازار به تولیدکنندگان فولاد

دبیر ستاد تنظیم بازار با هشدار به تولیدکنندگان فولاد گفت: درصورت عدم رعایت کف عرضه شمش و اسلب به عنوان اخلال در نظام اقتصادی، به مراجع قضایی معرفی می شوند.

به گزارش خبرآنلاین،محمد رضا کلامی در خصوص عدم رعایت عرضه شمش و اسلب از سوی برخی تولیدکنندگان اظهار داشت: ستاد تنظیم بازار با تشکیل کمیته" رصد و پایش ایفای تعهدات فولادسازان " به صورت روزانه عملکرد فولادسازان را در عرضه تولیدات خود در بورس کالا رصد می کند.

وی افزود: این کمیته با حضور دادستانی، تعزیرات، انجمن فولاد، انجمن نبردسازان، سازمان حمایت و معاونت های تخصصی وزارت صمت در اولین روزکاری هر هفته با تشکیل جلسه و کنترل عملکرد هفته گذشته تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محصولات فولادی، با عدم ایفای تعهدات به شدت برخورد خواهد کرد.

دبیر ستاد تنظیم بازار خاطر نشان کرد: تولید کنندگان شمش و اسلب در صورتی که حجم کف عرضه را رعایت نکنند، تحت عنوان اخلال در نظام اقتصادی به دستگاه های قضایی و دادستانی معرفی می شوند.

کلامی تأکید کرد: این اقدام مستقیم ستاد تنظیم بازار منجر به افزایش عرضه این محصولات و شروع کاهش قیمت ها در بورس و بازار آزاد شده و این روند ادامه خواهد داشت. همچنین تا تحقق کامل ایفای تعهدات تولیدکنندگان، رصد و پایش به صورت مستمر در قالب این کمیته انجام خواهد شد.

۲۲۳۲۲۳

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1418565

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =