بیانیه سازمان بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز خبرنگار

۱۷ مرداد ماه یادآور شجاعت و از جان گذشتگی خبرنگاری است که توسط عوامل منحوس و متعصب تکفیری به شهادت رسید و اما این شهادت هیچگاه باعث از بین رفتن یا حتی ذره ای کاستن از آرمانها و اندیشه های والای هم قطاران ارزشی ایشان نگردید و تبدیل به سنگ بنای رویشی نوین در اندیشه های ظلم ستیزانه آنان گردید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری متن کامل  این بیانیه به شرح ذیل می باشد.
 یاد و خاطره شهید والامقام محمود صارمی و سایر شهدای شامخ عرصه رسانه نظیر شهید رهبر ، شهید شهرانی  شهید کاظمی ، شهید نوبهار ، شهید مصلی نژاد و سایر عزیزان که رضوان الهی گوارایشان باد را گرامی می داریم و بهترین تبریک ها و شادباش ها را تقدیم تمامی عزیزانی می کنیم که در حوزه مهم و راهبردی اطلاع رسانی ، با عشق و علاقه وافر و ستودنی ، حرفه ای بودن و حرفه ای عمل کردن را برای خود مقدس دانسته و برای پاسداری از آن چه بسا متحمل رنج هایی نیز گردیده اند.
 
امروز جهادگران عرصه رسانه و این افسران جنگ نرم جبهه اسلام نیازمند توجه جدی مسئولان ذیربط در بحث معیشتی ، بیمه، درمان و... می باشند ،اقدامی که دیگر باید از پوسته ی شعار خارج و به فعل برسد و این اقدام قطعا نیازمند تفکر و عمل انقلابی توسط مدیران انقلابی می باشد !
 
خبرنگار و عکاس همان کسی است که در شرایط بسیار سخت و نفس گیر بیماری کرونا دوشادوش عزیزان زحمتکش عرصه بهداشت و درمان در انتقال اخبار و تصاویر از جان خود مایه گذاشت و می گذارد. آری اینها از جنس کسانی هستند که برای باز شدن معبر مین ، جان پاک خود را فدای آرمانها و سایر هم نوعان خود می کنند ...
 
سازمان بسیج رسانه مفتخر است به اینکه اعلام نماید خادم انسانهایی است که از جنس فرشته اند و به همین خاطر بر خود می بالیم و از همراهی و همکاری صادقانه و صمیمانه شما اصحاب محترم رسانه های مکتوب و برخط استان چهارمحال و بختیاری که پرچم دار امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی شایسته به مرم عزیز این سرزمینید سپاسگذاریم و توفیق خدمت به اسلام و مسلمین و نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ،سلامتی خود و خانواده محترمتان را از خداوند متعال خواستاریم.

سازمان بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری

46

کد خبر 1418695

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =