پیام استاندار سمنان به مناسبت روز خبرنگار

بی تردید هنر و قلم خبرنگاران ازاده و اگاه ایران زمین به ویژه اصحاب رسانه و خبر در استان سمنان سزاوار شایسته ترین قدرشناسی و تکریم هاست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان استاندار سمنان به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار پیامی را به شرح زیر صادر نمود:
 بسم الله الرحمن الرحیم

 آگاهی بخشی و اطلاع رسانی همواره از ارزشمند ترین و موثر ترین اقداماتی است که با قلم و بیان توانا و صادق خبرنگاران ، بعنوان قشر فرهیخته و توانمند جامعه ی اسلامی ، با شیوا ترین و بدیع ترین شکل ممکن ارائه گردیده و رسالت هنرمندان عرصه ی خبر را بیش از پیش هویدا و آشکار می سازد .   

۱۷ مرداد یادآور جایگاه و ارزش عزیزانی است که در کسوت خبرنگاری رسالت عظیم اطلاع رسانی برای عموم اقشار جامعه را بر عهده داشته و با بیان صحیح و سریع اخبار موجبات روشنگری و تعالی جامعه ی اسلامی را فراهم می نمایند .
بی تردید و به دور از سخنان کلیشه ای ، هنر و قلم خبرنگاران آزاده و آگاه ایران زمین و بویژه اصحاب رسانه و خبر در استان سمنان سزاوار شایسته ترین قدرشناسی و تکریم هاست ، چرا که این عزیزان از یک سو بیان کننده دستاوردهای مسئولان و از سوی دیگر راوی انتقادهای سازنده از آنانند که هدفی جز گره گشایی از مشکلات مردم را دنبال ننموده و چون چراغی روشن در مسیر مدیریت اجرایی استان نور افشانی می نماید .

اینجانب با اعلام رضایت کامل از تلاش تمامی اصحاب رسانه و خبرنگاران محترم استان سمنان ،  با افتخار اعلام می نمایم که خبرنگاران استان در این روزهای سخت مقابله با بیماری منحوس کرونا از اسفند ۹۸ تا امروز دوشا دوش کادر پزشکی و درمانی استان با تولید فرآورده‌های مختلف خبری و اطلاع رسانی درست و به موقع به اقشار مختلف مردم ، خوش درخشیده و بی شک در ثواب سلامت و نجات جان انسانها سهیم اند .  

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران عرصه رسانه و خبر به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی، فرا رسیدن روز خبرنگار را به عموم فعالان این عرصه در سراسر کشور و بویژه خبرنگاران و اصحاب پرتلاش و ساعی رسانه در استان سمنان ، تبریک  و تهنیت عرض نموده، توفیق و سربلندی روز افزون تمامی این تلاشگران را در انجام رسالت کاری و توسعه و شکوفایی میهن اسلامی را از درگاه خدوند سبحان مسالت می نمایم .

    

48

کد خبر 1418817

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =