پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال‌وبختیاری به مناسبت روزخبرنگار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری ، به مناسبت فرارسیدن ١٧ مردادماه روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید محمود صارمی پیامی را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین به نقل از روابط عمومی فرهنگ وارشاد اسلامی استان جواد کارگران مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان  متن کامل این پیام بدین شرح است

هفدهم مرداد، سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار نمادی از تلاش و ایثار قاصدانی است که صادقانه در فرآیند حساس و پیچیده مقابله با جنگ نرم، با سلاح قلم پای در سرزمین آگاهی گذاشته و با چشمانی بینا و زبانی صادق در عرصه اطلاع رسانی و بیان واقعیت‌ها، رسالت حرفه‌ای خود را با عشقی وصف ناپذیر دنبال می‌کنند.

عشق، امید و آرمان های تعالی بخش یک ملت، سرخط های خبری روزانه خبرنگاران و راویان حقیقتی است که برای پیشرفت و تعالی ایران عزیز، پویا و بانشاط از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنند.

خبرنگار، وجدان بیدار جامعه و روشنی بخش راه و رسم زمانه خویش است و آگاهی فرهنگی، پویایی اجتماعی و سلامت فکری جامعه در گرو کوشش ها و مجاهدت های خبرنگاران و اصحاب قلم است.

بر خود وظیفه می دانم روز خبرنگار را به خبرنگاران عزیز استان که متعهدانه و مسئولانه قلم می زنند تبریک عرض نمایم.توفیق رفیق راه و تلاش و تکاپوی مقدس تمامی شما خبرنگاران باد.

46

 

کد خبر 564559

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =