امام جمعه ملایر: حرفه خبرنگاری جزء مشاغل سخت و طاقت ‌فرساست

امام جمعه ملایر گفت: خبرنگاران می‌توانند چشم‌انداز روشن و افق آینده پیشرفت کشور را ترسیم و به مسئولان ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از ملایر ؛ حجت الاسلام محمدباقر برقراری در آیین غبارروبی گلزار شهدای گمنام بام ملایر که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد با اعلام مطلب فوق افزود: خبرنگاران در انتشار و انتقال اخبار و اطلاعات حفظ آبروی افراد را در نظر بگیرید.

وی گفت: شهید آوینی یکی از خبرنگاران دفاع مقدس و جزء آفرینندگان روایت فتح است که تمامی خبرنگاران می‌توانند در این عرصه شهید آوینی را الگوی روایت فتح خود قرار دهند.

امام جمعه ملایر خاطرنشان کرد: روایت فتح شهید آوینی به عنوان بیان نورانی و یادگاری از دفاع مقدس برای آیندگان حک شده است.

حجت الاسلام برقراری خواستار ثبت خبرهای درست و صحیح برای ثبت و ضبط در آینده شد و از خبرنگاران درخواست کرد: خبر را به صورت درست و صحیح برای ِآیندگان ثبت و ضبط کنید تا تاریخ شهادت دهد که در این کشور ایثارگران و مجاهدان فی سبیل الله چه از خودگذشتگی‌هایی را از خود نشان دادند.

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر نیز در این آیین با بیان اینکه اهالی رسانه در ایفای وظیفه خطیر خود زحمات زیادی را متحمل می‌شوند، تصریح کرد: خبرنگاران در هر عرصه‌ای مروج امید در جامعه باشند.

قدرت الله ولدی با اشاره به رشد و توسعه پرشتاب ملایر در حوزه‌های مختلف گفت: تمامی مجموعه شهرستان تلاش می‌کنیم تا ملایر به جایگاه واقعی خود برسد که نقش خبرنگاران در این حوزه چشمگیر و مثمرثمر است.

وی خبرنگاران را ذهن بیدار و چشم بینای جامعه در پیگیری مطالبات به حق مردمی دانست و اظهار داشت: رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم نظام‌های مردم سالاری، وظیفه‌ای خطیر در نظارت بر عملکرد مسوولان و انعکاس خدمات دستگاه‌های اجرایی بر عهده دارند.

46

کد خبر 1418968

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =