شناسایی ۸بیمار جدید مبتلا به کرونا  دراستان چهارمحال و بختیاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه آزمایش ۸ نفر مثبت قطعی اعلام شد.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال وبختیاری : دکتر مجید شیرانی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۴ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا  به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۲۸ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

وی ادامه داد:طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۸ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هم اکنون ۱۰۶ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۷۹ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

وی درپایان گفت:  خوشبختانه طی ۲۴ساعت گذشته، مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش نشده است و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری کماکان  ۱۰۴ نفر می باشد.

گفتنی است ، هم اکنون ۱۸ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت درمان هستند.

48

کد خبر 1419262

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =