پیشدادیان:بدمینتون شاهرود استعدادهای فراوانی در این رشته ورزشی دارد

مجتبی پیشدادیان ضمن قدردانی از توجه ویژه مجموعه مدیریت شهری به رشته بدمینتون در جهت اسپانسری از تیم دختران هیئت، افزود: تیم دختران هیئت با حمایت های همه جانبه شما مسئولین در سوپر لیگ حاضر شدند و توانستند سکوی سوم را در کشور کسب کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان وی همچنین افزود: تیم بدمینتون شهرداری شاهرود تنها تیم حاضر در رده سوپر لیگ کشور در استان سمنان بوده و در هیچ رشته ورزشی دیگری استان سمنان نماینده در لیگ برتر کشور، ندارد.
رئیس هیئت بدمینتون شهرستان شاهرود در پایان خاطرنشان کرد: بدمینتون شاهرود استعدادهای زیادی چه در آقایان چه در خانم ها و چه در رده های پایه دارد که حاصل زحمات مربیان خوب و کاربلد و مدیریت های راهبردی گذشته است ولی عدم وجود بودجه و عدم حمایت مسئولین دیگر باعث شده تا سرمایه های شهر شاهرود برای شهرهای دیگر بازی کنند و از وجود آنها بی بهره باشیم.
در این دیدار مجتبی پیشدادیان رئیس، فروه علیپور نائب رئیس، سعید زحمتی عضو هیئت رئیسه، سید نوید محمدیان دبیر، الناز فیض منش، نیکو امینیان، پگاه شاکر و شیما شالیان بازیکنان هیئت حضور داشتند.

رئیس شورای شهر:ورزش بانوان نیازمند حمایت است

ریاست شورای اسلامی شهر شاهرود مهندس سید مصطفی طباطبایی در دیدار تیم و هیات بدمینتون بانوان با بیان اینکه تیم بدمینتون بانوان با قهرمانی های پی درپی برای شاهرود افتخار آفرینی کرده است، بیان داشت: در سالهای اخیر رشد چشمگیر و جهشی را در ورزش بانوان شاهد بوده ایم این را می توانیم از افتخارات بانوان ما در عرصه های ملی و بین المللی دریابیم و امیدواریم با حمایت از این تیمها شاهد افتخارات پی در پی آنان باشیم.

میرابوالحسنی: حمایت از تیم های ورزشی و قهرمانی یکی از افتخارات شورای پنجم
 سید حبیب ا...میر ابوالحسنی رئیس کمیسیون سیما و منظر شورای اسلامی شهر شاهرود با بیان اینکه حمایت از تیم های ورزشی و قهرمانی یکی از افتخارت شورای پنجم است، گفت: یکی از اهداف شورای پنجم حمایت از ورزشکاران جوان است تا با ترغیب این بخش از ورزش حمایت بیشتری به عمل آید.

حمیده محبی:حمایت از تیم های ورزشی در رده حرفه ای پیشرفت جامعه ورزشی را به دنبال دارد.
حمیده محبی عضو شورای اسلامی شهر شاهرود با بیان اینکه موفقیت های ورزشی بانوان با توان و انرژی بانوان جوان و فعال شاهرودی رقم خورده است، اظهار داشت: با حمایت و برنامه ریزی دقیق و حرفه ای می توان در کوتاه ترین زمان ممکن به موفقیت رسیده و استعداد ها و پتانسیل بی نظیر بانوان را در مسیر صحیح خود هدایت کرد.

سیدجواد بیطرف:بدمینتون رشته جذاب و پرطرفدار است.
سید جواد بیطرف رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر شاهرود با اشاره به اینکه حمایت و سرمایه‌گذاری‌ها در ورزش حرفه‌ای می‌تواند به بالاترین افتخارات ورزشی دست پیدا کند اعلام داشت: رشته بدمینتون به‌عنوان ورزشی جذاب و پرانرژی طرفداران بی‌شماری دارد که با توجه و برنامه‌ریزی صحیح می‌توان از این ظرفیت استفاده کرد.

سیده زهرا موسوی: ورزش بانوان نیازمند حمایت مسئولان عضو شورای اسلامی شهر شاهرود
 سیده زهرا موسوی  نائب رئیس شورای اسلامی شهر شاهرود ضمن بیان این مطلب که برای اولین‌بار است که شورای اسلامی شهر از تیم بانوان حمایت می‌کند عنوان داشت: موفقیت بانوان در ورزش علی‌رغم کمبود امکانات نشان می دهد که حمایت و برنامه‌ریزی دقیق و حرفه‌ای می‌توان به موفقیت‌های بالاتری رسید.

وحیدالدین وحیدنیا: ورزش امری ضروری است
 وحیدالدین وحیدنیا رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شاهرود با اشاره به اینکه مهم ترین دستاورد در زمینه فرهنگی، ورزشی و هنری علاوه بر حمایت از تیم، نگاه ویژه حمایتی آن ارگان است، افزود: ورزش امری ضروری است و باید همه ارگانها برای محقق شدن و فراگیری آن گام های بلندی را بردارند.

46

کد خبر 1419572

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =