هزار هکتار زمین صنعتی به متقاضیان واگذار می‌شود

خانپور: در سال رونق تولید یک هراز هکتار زمین صنعتی در شهرکهای صنعتی دارای متقاضی در استان قزوین واگذار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حمیدرضا خانپور، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین به مناسبت روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری خبرآنلاین در استان قزوین و هفته نامه فروردین امروز دیدار کرد و این روز را به خبرنگاران تبریک گفت.
خانپور در ادامه در گفت و گویی اختصاصی به سیاست های این شرکت در سال جهش تولید پرداخت و گفت: امسال هزار هکتار زمین صنعتی جدید به شهرکهای صنعتی دارای متقاضی استان اضافه و واگذار می‌شود که می‌تواند در رونق تولید و افزایش سرمایه گذاری در استان نقش مثبتی ایفا کند.
وی در ادامه به جذب سرمایه گذار در شهرکهای صنعتی استان اشاره کرد و گفت: حفظ و حمایت از سرمایه گذار خارجی در دوران تحریم و شرایط کرونایی در شهرکهای صنعتی استان قزوین در اولویت است.
خانپور تکمیل تصفیه‌خانه‌های شهرکهای صنعتی آراسنج، کاسپین، لیا و همچنین سرمایه‌گذاری یکصد میلیارد تومانی برای توسعه شهرکهای صنعتی استان از منابع داخلی را از دیگر برنامه‌های این شرکت در سال رونق تولید دانست.
خانپور از تعامل خوب رسانه‌های استان قزوین با شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین تشکر کرد.
در این دیدار معصومی، مدیر روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین هم خبرگزاری خبرآنلاین در استان قزوین را یکی از رسانه های مطرح و موفق استان دانست که نقش موثری در انعکاس اخبار حوزه تولید و صنعت دارد.

46

کد خبر 1419776

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =