کمک مالی شهرداری به لبنان، نیازمند مصوبه شورای شهر

فارس نوشت: عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به نامه حناچی به شهردار بیروت گفت: کمک مالی شهرداری به لبنان نیازمند مصوبه شورای شهر است.

زهرا نژاد بهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران درباره جزئیات کمک مدیریت شهری تهران به لبنان اظهارداشت: هفته گذشته شهرداران ۱۸ کلان شهر ایران با ارسال نامه‌ای به شهردار بیروت ضمن تسلیت حادثه انفجار در این شهر، آمادگی کامل خود را برای کمک رسانی اعلام کردند.

وی افزود: شهرداری تهران هم در کمک به بیروت اعلام آمادگی کرد تا اقدامات حمایتی لازم به شهروندان و شهرداری کلان شهر بیروت به منظور بازگشت به شرایط عادی و ایجاد آرامش انجام گیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شهرداری تهران برای کمک به مردم بیروت نیاز مصوبه شورای شهر دارد، گفت: در صورتی که کمک‌ها به صورت مالی باشد حتما نیاز به مصوبه شورای شهر است و پس از طرح این موضوع توسط حناچی در صحن شورا، اعضای شورا نظراتشان را مطرح خواهند کرد.

علاوه بر شهردار تهران، شهرداران اصفهان، شیراز، بندرعباس، رشت، ارومیه، تبریز، اردبیل، قم، کرج، زاهدان، کرمانشاه، اهواز، کرمان، یزد، همدان، مشهد و اراک نامه کمک به شهردار بیروت را امضا کرده‌اند.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1419930

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =