۰ نفر
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
شناسایی ۲۰۰ بازار زباله‌ در تهران

تسنیم نوشت: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به عوامل شکل‌گیری زباله گردی پرداخت و از معرفی ۲۰۰ نقطه از سوی سازمان مدیریت پسماند به عنوان محل تجمع و داد و ستد عوامل تفکیک غیرمجاز به نیروی انتظامی خبر داد.

روز گذشته جلسه‌ای با حضور سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ و صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با موضوع راهکارهای مقابله با زباله گردی برگزار شد.

علیپور در این جلسه به عوامل شکل گیری پدیده مذموم زباله گردی پرداخت و از معرفی ۲۰۰ نقطه از سوی سازمان مدیریت پسماند به عنوان محل تجمع و داد و ستد عوامل تفکیک غیرمجاز به نیروی انتظامی خبر داد.

وی تأکید کرد: طبق قانون، مامورین شهرداری با همراهی مامورین قانون (نیروی انتظامی) باید با زباله گردی برخورد کنند.

سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ نیز در این جلسه دستور داد تا در اسرع وقت کمیته‌ای با حضور پلیس و مسئولان پسماند برای بررسی راهکارهای لازم درباره برخورد با عوامل و سرشاخه‌های اصلی زباله گردی تشکیل شود.

وی بر استفاده حداکثری از ظرفیت و توان پلیس برای کاهش حضور زباله گردها در پایتخت و تبعات حاصل از آن تأکید کرد و گفت: پلیس مانند سازمان پسماند با نگاهی اجتماعی و همه جانبه به این موضوع ورود می‌کند.

۲۳۵۲۳۱
کد خبر 1419977

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =