امام جمعه همدان: انحراف در تسهیلات کشاورزی به اقتصاد کشور آسیب می‌زند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: انحراف در تسهیلات کشاورزی بر تصمیم‌های اقتصادی دولت و رشد اقتصادی کشور ضربه وارد می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی، روز دوشنبه در دیدار با مدیر شعب بانک کشاورزی همدان، با بیان لزوم نظارت دقیق بر نحوه استفاده از تسهیلات پرداختی از سوی بانک گفت: انحراف در بخشی از تسهیلات کشاورزی از نظر شرعی نیز مشکل ایجاد می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: کشاورزان بیشترین مراجعه کننده به بانک کشاورزی هستند، بنابراین این بانک باید حامی و یاری دهنده اصلی این قشر باشد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با قدردانی از عملکرد بانک کشاورزی در پشتیبانی از کشاورزان، اظهار داشت: تکریم ارباب رجوع در این بانک به‌ویژه برخورد توام با اخلاق مداری و محبت با کشاورزان، باید مورد توجه کارکنان بانک قرار گیرد.

به گفته آیت الله شعبانی این طبقه از جامعه با مظلومیت‌هایی در کشور مواجه هستند که باید مورد توجه بیشتر مسوولان قرار گیرند تا با تلاش خود زمینه ساز تقویت بنیه کشاورزان شوند.

امام جمعه همدان نقش جامعه بانکی در تحقق شعار سال را مهم خواند و تاکید کرد: در سال جهش تولید همه مردم و مسوولان با هر جایگاهی باید برای ایجاد شکوفایی و تحقق شعار سال با تمام وجود تلاش کنند.

وی تصریح کرد: با وجود مشکلات همچون بحث تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا، ما باید برای رسیدن به جهش تولید با تمام توان وارد میدان شویم و در زمینه تحقق آن گام برداریم.

46

کد خبر 1420101

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =