معاون استاندار همدان: آموزش و پرورش استان همدان برای بازگشایی مدارس آماده باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان گفت: برای بازگشایی مدارس باید دستگاه‌های مختلف با آموزش و پرورش همکاری کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ مصطفی آزادبخت از دستگاه‌های اجرایی و دیگر ارگان‌های استان همدان خواست با آموزش و پرورش نهایت همراهی را برای بازگشایی مدارس داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بر لزوم آمادگی آموزش و پرورش استان همدان نیز برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید تاکید کرد و گفت: سال تحصیلی جدید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی که برای وضعیت‌های مختلف پیش بینی شده است، در موعد مقرر آغاز خواهد شد.

وی که در جلسه شورای آموزش و پرورش استان سخن می گفت خاطرنشان کرد: همت آموزش و پرورش استان همدان در تحقق سند تحول استانی و شهرستانی، باعث شده ما به اهداف راهبردی نزدیک‌تر کند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه ویروس کرونا همچنان همراه ما است، پس باید با این ویروس زندگی کرده و سعی کنیم کارهای خود را نیز انجام دهیم، تصریح کرد: اولویت اصلی در همه بخش‌ها سلامت افراد جامعه است.

آزادبخت با تاکید بر اینکه با حفظ اولویت سلامت، باید فعالیت‌های آموزش و پرورش در استان همدان عقب نماند، گفت: با توجه به این اولویت، امور جامعه در بخش‌های مختلف جامعه پیش می‌رود.

وی یادآور شد: تا کنون بیش از ۹۳ درصد از دانش‌آموزان استان همدان در راستای بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید ثبت‌نام خود را کامل کرده‌اند.

46

کد خبر 1420283

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =