نقش متفاوت بازیگر «لاتاری» در سریال جدید مسعود ده‌نمکی

میزان نوشت: علیرضا استادی بازیگر فیلم سینمایی «لاتاری» گفت: من اجازه گفت‌وگو درباره سریال«دادِستان» را ندارم اما در همین حد بگویم که نقش من در این اثر به شدت با آثار پیشینم متفاوت و بسیار جدی است. 

علیرضا استادی درباره فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: نزدیک به یک ماه است که مشغول بازی در سریال «دادستان» به کارگردانی مسعود ده نمکی هستم، ساخت این سریال طولانی بوده و به احتمال فراوان انتهای شهریور ماه به پایان می رسد. 

وی درباره نقش خود در سریال «دادستان» اضافه کرد: من اجازه گفت‌وگو درباره سریال «دادستان» را ندارم اما در همین حد بگویم که نقش من در این اثر به شدت با آثار پیشینم متفاوت و بسیار جدی است.

بازیگر فیلم سینمایی «لاتاری» درباره سختی‌های بازیگری در ایام کرونا اذعان کرد: بازیگران در شرایط فعلی و شیوع بیماری کرونا به شدت تحت فشار هستند و بازیگری در این شرایط را با ریسک بسیار بالایی می‌پذیرند، اما به هر حال چاره‌ای نیست و باید کار کرد. 

وی در همین رابطه اذعان کرد: در هر صورت اخلاق حکم می‌کند که بعد از قبول یک پروژه به تمامی تعهداتمان عمل کنیم و وقتی من پذیرفته ام که در شرایط کرونا در اثری حاضر باشم باید ریسک آن را هم بپذیرم، خوشبختانه در پشت صحنه سریال «دادستان» همه نکات و پروتکل‌های بهداشتی رعایت می شود و ما ترس زیادی برای جلوی دوربین رفتن نداریم.

وی درباره پیشنهاد برخی افراد نسبت به تعطیلی کامل تولیدات سینما و تلویزیون اضافه کرد: از نظر من رویکرد ما نسبت به شرایط فعلی باید تغییر کند، نمی توان کار را تعطیل کرد، ما باید با رعایت کامل بهداشت و نکات ایمنی به کارمان ادامه دهیم، زیرا مردم نیازمند تولیدات در سینما و تلویزیون هستند و اگر قرار است در خانه بمانند باید محصولات خوبی را مشاهده کنند. 

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره وضعیت فعلی سینما تاکید کرد: شیوع کرونا نه تنها سینمای ایران بلکه سینمای جهان را با ورشکستگی روبرو کرده است، ما اگر می‌خواهیم در وضعیت فعلی موفقیتی داشته باشیم باید نگاهمان را عوض کنیم، سینما نیازمند جهش به مرحله تازه‌ای است تا بتواند خودش را با شرایط فعلی تطبیق دهد. 

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1420392

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =