کنایه غرضی به سخنگوی شورای نگهبان: ما کار خودمان را می کنیم شما هم کار خودتان را بکنید /بازهم کاندیدا می‌شوم، شاید خدا فرجی رساند/نمی‌خواهم درگیر شوم

برنا نوشت: وزیر پست و تلگراف دولت سازندگی، که صلاحیت او در انتخابات ۱۳۹۶ توسط شورای نگهبان احراز نشد، در واکنش به توصیه انتخاباتی کدخدایی گفت: ما کار خودمان را می‌کنیم آقای کدخدایی و عزیزان دیگر هم کار خودشان را کنند، من که نمی‌خواهم درگیر شوم.

روز گذشته عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان، در اظهارنظر شخصی در مورد حضور افراد در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: دوستانی که در ادوار گذشته ثبت نام کردند و احراز هویت نشدند، دیگر به انتخابات ریاست جمهوری ورود پیدا نکنند.

سیدمحمد غرضی، وزیر پست و تلگراف دولت سازندگی، که صلاحیت او در انتخابات ۱۳۹۶ توسط شورای نگهبان احراز نشد، در واکنش به این اظهارنظر کدخدایی گفت: ما کار خودمان را می‌کنیم آقای کدخدایی و عزیزان دیگر هم کار خودشان را کنند، من که نمی‌خواهم درگیر شوم. حرف من به شورای نگهبان و عزیزان دیگر این است که روش‌های گذشته‌تان اشتباه است، حالا باز بروند و یک عزیز دیگر را بیاورند و مثل گذشته شود.

او با بیان اینکه اینکه «نسبت به همه دولت‌های مشروطه بعد از مشروطه معترض هستم» افزود: به عنوان مثال احمدی نژاد ۶۰۰ میلیارد دلار داشت، ارز ۱۰۰۰ تومانی را ۳۰۰۰ تومان کرد او که به مراتب بیشتر کشور را از بین برد. من جزو کاندیداهایی هستم که یک دفعه تایید شدم یک دفعه رد شدم، باز هم ثبت نام می کنم شاید خدا فرجی برساند.

عضو کابینه دولت سازندگی در خصوص علت ردصلاحیت شدنش در انتخابات ۹۶ اظهار کرد: شورای نگهبان من را دعوت نکرد بعد هم گفتند شما رد نشدی اما دعوت نکردند. بالاخره بنده از طرف حضرت امام(ره) ۵ دفعه به عنوان نخست‌وزیری پیشنهاد شدم که بقیه موافقت نکردند حالا بخواهم دنبال هدف‌های سوخته بگردیم نمی‌شود. لذا در حال حاضر معتقدم کشور بسیار بسیار ثروتمند است حاضرم بیایم بایستم کشور را اداره کنم و سه کار کنم.

غرضی ادامه داد: اول بیکاری را از بین ببرم، دوم فقر را ریشه‌کن کنم و سوم رانت‌خواری را به طور کامل از بین ببرم، این تعهد را می کنم.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1420459

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =