آتش‌سوزی پرخسارت در صحنه فیلمبرداری اکشن جدید تام کروز

تسنیم نوشت:‌ فیلمبرداری سینمایی «مأموریت غیرممکن ۷» در حالی متوقف شد که به تازگی بعد از چندماه تعطیلی دوباره آغاز شده بود.

روز پنجشنبه ۱۳ آگوست فیلمبرداری قسمت هفتم «مأموریت غیرممکن» با آتش گرفتن موتور سیکلت یک بدلکار متوقف شد. این اتفاق در حالی رخ داده است که فیلمبرداری این پروژه پرهزینه به تازگی بعد از چندماه تعطیلی به علت شیوع کرونا به تازگی آغاز شده بود.

این حادثه که ضرر ۲ میلیون پوندی روی دست کمپانی گذاشته است، به خاطر این رخ داده است که بدلکار باید هنگام پرش از روی روی یک رمپ، در یک منطقه پیش‌بینی شده فرود می‌آمد اما به علت خطای محاسباتی چند متر دورتر فرود آمده و موتور او آتش گرفته است.

سان می‌نویسد: «حرارت و اصطکاک تایرها هنگام واژگون شدن موتور سیکلت باعث شده کاردبوردهای تعبیه‌شده دچار حریق شوند. دود این سانحه چنان وضعیت بدی داشته که سازندگان مجبور شده‌اند فرودگاه سلطنتی مجاور را ببندند. خوشبختانه به کسی آسیبی نرسیده اما وضعیت فاجعه‌باری پدید آمده و خسارت‌های مالی بسیاری به بار آورده است . تام کروز به شدت‌ آشفته است و هیچ‌کس دوست ندارد پروژه دوباره متوقف شود.»

کروز ۵۸ ساله هنگام وقوع این سانحه برای یک «صحنه‌ی برفی» با یک چتر نجات کار می‌کرده و مشارکتی در برخورد نداشته است.

قسمت هفتم «مأموریت غیرممکن» قرار است نوامبر سال ۲۰۲۱ اکران شود، در حالی که پیش‌تر باید تابستان سال آینده روی پرده می‌رفت.

«مأموریت غیرممکن: فال‌اوت» سه سال قبل ۷۹۰ میلیون دلار در سراسر دنیا فروش کرد.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1421573

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =