هرگونه افزایش قیمت نان در خراسان رضوی با برخورد قانونی مواجه می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی از برخورد قانونی با افزایش نرخ نان در استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان رضوی : علی رسولیان ظهر امروز در نشست کارگروه ستاد تنظیم بازار خراسان رضوی اظهار داشت: بازرسان با افزایش قیمت نان در استان خراسان رضوی قطعا برخورد قانونی خواهند داشت زیرا پیشتر نیز عنوان شد که نرخ نان در استان بالاتر از سایر استان‌ها تصویب شد.

معاون استاندار خراسان رضوی اضافه کرد: در حال حاضر نان و آرد با قیمت آزاد پیگیری می‌شود اما همچنان ابلاغیه‌ای به استان داده نشده است.

رسولیان عنوان کرد: از سوی دیگر فروشندگان مصالح ساختمانی نیز تحت نظارت قرار دارند و اگر اقدام به افزایش قیمت خارج از عرف کنند برخورد قانونی شدیدی با آنها انجام می‌شود.

وی ادامه داد: برخی مصالح ساختمانی در ماه گذشته و ماه جاری افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند در حالی که براساس رصدهای صورت گرفته عامل هزینه‌ای خاصی به آنها تحمیل نشده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: در مورد افزایش قیمت گوشت قرمز نیز براساس رصدهای صورت گرفته بخشی از این مسئله ناشی از کاهش قیمت آلایش است و ناگزیر از نظارت دقیق بر قیمت‌ها هستیم تا تخلفی در این زمینه صورت نگیرد.

علی غفوری مقدم؛ معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی نیز در این نشست اظهار داشت: تغییرات صورت گرفته در قیمت نان در برخی نانوایی‌ها به صورت خودسرانه صورت گرفته و بازرسان سازمان به شدت با این مسئله برخورد خواهند داشت.

وی ادامه داد: تا زمانی که نرخ جدیدی در این زمینه اعلام نشود نانوایان استان حق افزایش قیمت را به صورت خودسرانه ندارند.

48 

کد خبر 1422759

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =