دولت دوازدهم ۵٣٠ طرح برق‌رسانی در آذربایجان غربی افتتاح‌کرد

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی گفت: دولت دوازدهم ۵۳۰،طرح برق‌رسانی در این استان افتتاح کرد.

 به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، استان مرزی آذربایجان‌غربی در شمال‌غربی ترین نقطه کشور بوده  و برخورداری قابل توجه مردم این استان از امکانات زیربنایی در زمان حاضر را می‌توان ارمغانی از تلاش دولت تدبیر و امید در این مناطق به شمار آورد و افتتاح ۵٣٠ طرح برق رسانی در جای جای این استان گواه بر این ادعاست.
وی افزود: دولت تدبیر و امید در طول سال‌های گذشته برکات بسیاری را برای ملت ایران به خصوص مردم مرزنشین آذربایجان‌غربی به ارمغان آورده که ایجاد تحول در توسعه شبکه برق‌رسانی در آبادی‌ها و شهرهای کوچک و بزرگ و دور و نزدیک این سرزمین از جمله آنهاست؛ شبکه‌ای که زیربنای توسعه و تامین‌کننده رفاه ساکنان این مناطق است.
وی اضافه‌کرد: بدون تردید دسترسی مناسب و آسان به انرژی، موتور توسعه روستایی به شمار می‌رود اما از کنار آسایش و آرامشی که شبکه توزیع برق به مردم این استان هدیه کرده است هم به سادگی نمی‌توان گذر کرد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی گفت: احداث شبکه ۲۰ کیلوولت، احداث شبکه فشار ضعیف، احداث پست هوایی، برق رسانی به روستاهای فاقد برق، بهره برداری از ساختمان اداری برق ایثار ارومیه، بهره برداری از ساختمان اداری برق ولیعصر خوی، احداث شبکه روشنایی معابر و تامین برق مساکن مهر سطح استان آذربایجان‌غربی از دستاوردهای چشمگیر و ارزشمند دولت تدبیر و امید در بخش برق رسانی است و برای اجرای این طرح‌ها ۱,۲۸۵,۱۲۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر یک میلیون و ۲۸۰ هزار و ۵۶۲ مشترک برق در استان وجود دارد که توسط ۲۰ مدیریت توزیع برق در سطح استان به این مشترکین خدمات رسانی می شود.

46

کد خبر 1422865

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =