۷۴ پروژه برق‌رسانی دهه‌فجر امسال در آذربایجان‌غربی به بهره‌برداری خواهدرسید

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان آذربایجان‌غربی از افتتاح و بهره‌برداری از ۷۴ پروژه برق‌رسانی همزمان با دهه‌فجر چهلّمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر استان خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، اکبر حسن‌بکلو در مورد پروژه‌های افتتاحی دهه فجر چهلّمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امسال و در ایام دهه مبارک فجر، ۷۴ پروژه با اعتبار و هزینه کرد ۲۷۰میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهدرسید.
وی اظهار کرد: از این تعداد عملیات اجرایی ۵۱ پروژه از ابتدای امسال آغاز شده و ۲۳ پروژه نیز از سال ۹۶ آغاز شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی خاطر نشان کرد: این پروژه‌ها در شهرهای ارومیه، اشنویه، بوکان، پلدشت، پیرانشهر، تکاب، چالدران، چایپاره، خوی، سردشت، سلماس، مهاباد و میاندوآب اجرا شده‌اند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به تامین برق مساکن مهر شهرک گلمان وجانویسلو، اصلاح شبکه توزیع برق برخی نواحی، احداث و نصب ده‌ها پست‌ هوایی برای تامین برق شهری و روستایی، توسعه شبکه شهری برای تامین برق متقاضیان جدید و توسعه کابل‌های خودنگهدار اشاره کرد.
حسن‌بکلو همچنین گفت: در ایام دهه مبارک فجر ده‌ها برنامه فرهنگی نیز برای کارکنان برگزار خواهدشد.

افتتاح ۳ پروژه برق‌رسانی در اشنویه

اکبر حسن‌بکلو همچنین گفت: همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۳ پروژه این شرکت در شهرستان اشنویه آماده افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد که برای این پروژه‌ها ۷ میلیارد و ۴۹۷ میلیون ریال مجموع اعتبار از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.
حسن‌بکلو اضافه کرد: همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان در ۳ روستای این شهرستان اقدام به احداث و راه‌ اندازی ۴ دستگاه پست هوایی برق جهت رفع ضعف ولتاژ برق این مناطق کرده‌اند.
وی در ادامه تصریح کرد: روستاهایی که عملیات رفع ضعف ولتاژ برق انجام شده بارزان آباد، سنگر و فجر آباد شهرستان اشنویه هستند که تعداد ۲۱۱ خانوار در آن‌ها سکونت دارند.

توسعه شبکه شهری با اعتباری  بر ۵ میلیارد و ۶۱۷ میلیون ریال جهت تامین برق متقاضیان جدید

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی افزود: به منظور تغذیه برق متقاضیان و مشترکان جدید در محدوده شهرستان اشنویه، عملیات توسعه شبکه شهری به طول ۴ هزار و ۱۰۰ متر به انجام رسیده است.
گفتنی است استان آذربایجان‌غربی همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد بهره برداری از ۷۴ پروژه شرکت توزیع نیروی برق استان خواهد بود که این پروژه‌ها از ابتدای سال ۹۷ شروع و تا دهه فجر امسال نیز به پایان خواهد رسید.

۴۶

کد خبر 1223635

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =