آغاز مشارکت شرکت توزیع برق با مشترکین صنعتی برای کاهش قطعی و بار تابستان سال آینده

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت : به منظور جلب مشارکت مشترکین صنعتی و کاهش بار پیک تابستان سال ۹۸ ، طرح همکاری صنایع و شهرک های صنعتی اجرا می شود.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با اشاره به همکاری با واحدهای تولیدی و صنعتی استان برای کاهش بار و قطعی در تابستان آینده اظهار کرد : به منظور حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی، در تابستان سال ۹۸ ، برنامه جلب مشارکت مشترکین صنعتی یک و بالای یک مگاوات در دستور کار قرار دارد.
حسن بکلو خاطر نشان کرد : جهت تقدیر از مشارکت ۱۷۳ مشترک صنعتی با کاهش ۸۱.۵ مگاوات در تابستان سال جاری، پاداشی بالغ بر ۲۴ میلیارد ریال در حساب بستانکاری قبض برق دوره اخیر این مشترکین درنظرگرفته شده است.
وی افزود : مشارکت مشترکین صنعتی یک و بالای یک مگاوات برای کاهش بار ۳۰ درصد در پیک روز از ساعت ۱۳ الی ۱۷ در بازه زمانی ۲۰ خرداد الی ۱۵ شهریور ماه خواهد بود همچنین مشارکت شهرک های صنعتی برای انتخاب یکی از برنامه‌های تعیین ساعت کار از ۶ صبح الی ۱۳ و یا جابجایی تعطیلی پنجشنبه و جمعه با ۲ روز کاری هفته نیز براساس برنامه های از پیش تعیین شده اجرا خواهدشد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی گفت: ضرورت همکاری و مشارکت در سایر طرحهای مدیریت بار نظیر طرح ذخیره عملیاتی، کاهش مصرف ساعات اوج بار، انجام تعطیلات تعمیرات تابستانی و طرح جمعه کاری برای تمامی مشترکین تعرفه صنعتی با دیماند قراردادی بیش از ۱۰۰کیلووات مطابق سالهای گذشته به قوت خود باقیست.

۴۶

کد خبر 1223552

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =