بهره برداری از ۹ پروژه آبرسانی روستایی در هفته دولت

مدیرعامل شرکت آبفای استان یزد گفت: همزمان با فرارسیدن هفته دولت ، بیش از پنج هزار نفر جمعیت روستایی از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند می شوند .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ اصغر ریاضتی با بیان این که ۹ پروژه آبرسانی روستایی در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید، اظهارداشت : با بهره برداری از این پروژه ها، تامین آب شرب در ۱۷ روستای استان افزایش می یابد.
وی در خصوص پروژه های قابل افتتاح بیان کرد: افتتاح مخزن بین راهی چنار ناز خاتم، بهره برداری از مخزن ۱۰۰ مترمکعبی روستای سنگرد خرانق در شهرستان اردکان،تامین آب مجتمع آبرسانی امام حسین(ع) و تامین آب روستای پناهکوه در شهرستان اشکذر از جمله این پروژه ها است.
مدیرعامل شرکت آبفای استان از دیگر طرح های قابل بهره برداری در این هفته را  افتتاح دفتر آب مجتمع ایثار، تامین آب مجتمع آبرسانی بنستان در شهرستان بهاباد، ساخت مخزن ذخیره روستایی ابراهیم آباد در شهرستان مهریز، تامین آب آشامیدنی روستای لای لندر-حاجی احمد و ساخت مخزن ذخیره آب روستایی حاج محمد جعفر در شهرستان تفت معرفی کرد.
ریاضتی خاطرنشان کرد: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۴۶ هزار و ۳۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و استانی اجرا و آماده بهره برداری می باشد .
وی افزود: تاکنون ۵۷۶ روستا در سطح استان از نعمت آب شرب بهره مند هستند که با تکمیل این نه پروژه ۱۷ روستای دیگر با مجموع یک هزار و ۴۷۲ خانوار ، تحت پوشش قرار می گیرند .46

کد خبر 1422889

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =