اشتغالزایی ۶۳۰ نفر در بخش صنعت استان سمنان / صدور ۴۲۲ مجوز صنعتی طی چهار ماه ابتدایی سال ۹۹

‍ معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در چهار ماه ابتدایی سالجاری ، زمینه اشتغال ۶۳۰ نفر در بخش صنعت استان فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان فرامرز محبوبی با اعلام این خبر گفت: در این مدت ۴۷ واحد صنعتی استان با سرمایه‌گذاری ۱۴۰۰ میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری دریافت کرده و مشغول به فعالیت شده‌اند که زمینه اشتغال حدود ۶۳۰ نفر را در استان فراهم آورده‌اند.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال ۹۹ تا پایان تیرماه برای واحدهای صنعتی که جواز تأسیس اخذ کرده‌اند، سرمایه‌گذاری بالغ‌ بر ۳۱ هزار میلیارد ریال با اشتغال حدود ۷۹۰۰ نفر پیش‌بینی شده است.

معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه در چهار ماه ابتدایی سالجاری ، ۴۲۲ مجوز صنعتی در استان صادر شده است گفت ، ۴۷ واحد صنعتی در استان پروانه بهره‌برداری و ۳۷۵ واحد نیز جواز تأسیس دریافت کرده‌اند.

فرامرز محبوبی با اشاره به وضع موجود در بخش صنعت استان سمنان اظهار داشت: طی پایش صورت گرفته از واحدهای تولیدی استان تا کنون ۱۶۹۲ واحد صنعتی در استان دارای پروانه بهره برداری و مشغول به فعالیت هستند که با سرمایه گذاری حدود ۵۸ هزار میلیارد ریال منجر به اشتغال بیش از ۴۹هزار نفر در استان شده اند.

46

کد خبر 1422985

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =