ساخت فاضلاب مناطق بین الحرمین، گلزار و بهارستان شوشتر در آینده نزدیک

سرپرست امور آبفای منطقه شوشتر گفت: عملیات اجرایی فاضلاب مناطق بین الحرمین، گلزار، بهاران و لاعدس شوشتر که از توافقات مدیرعامل آبفا با سردار گیلانی نماینده شوشتر و گتوند می باشد از روزهای آینده آغاز خواهد شد.

 به گزارش خبرآنلاین از شوشتر؛ مهندس عبدالله پور با اشاره به مطالبه دیرینه اهالی این مناطق برای اجرای شبکه فاضلاب گفت: تاکنون هیچ شبکه فاضلابی در این مناطق اجرا نشده و به این دلیل و عدم اجرای جوی و جدول، فاضلاب خانگی به صورت آبهای سطحی و آزاردهنده در محلات جاری است.

 وی افزود: در سالهای گذشته دکترحقیقی پور مدیرعامل محترم آبفا به دعوت سردار گیلانی به شوشتر آمدند و توافقاتی برای توسعه زیرساخت های آب و فاضلاب داشتند که این پروژه نیز یکی از مصوبات آن سفر بود که تاکنون اجرایی نشده است.

 سرپرست امور آبفا منطقه شوشتر افزود: خوشبختانه با پیگیری های خوبی که در ماه های اخیر توسط سردار گیلانی نماینده مردم ، مهندس پنبه دانه پور فرماندار شهرستان و اعضای محترم شورای شهر انجام شد، پیمانکار مشخص و قرار داد منعقد شده که از روزهای آینده عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

 وی عنوان کرد: اقدامات آبفا در محلات و مناطق مختلف شوشتر ادامه دار خواهد بود و تلاش می کنیم که با حمایت های مسئولین شهرستان و همچنین همراهی و همیاری شهردار محترم و اعضای محترم شورای شهر  که همیشه در کنار ما بوده اند، در راستای رفع محرومیت و مشکلات اهالی، بدون توقف اقدام نماییم.

48

کد خبر 1423442

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =