افتتاح شش پروژه عمرانی برق رسانی درهفته دولت

سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان سرخه ازافتتاح شش پروژه عمرانی برق رسانی درهفته دولت سال جاری خبرداد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان عباس ربیعی بیان داشت: به منظور بهره برداری از این پروژه ها، مبلغ۱۶ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال سرمایه گذاری شده است.

وی با عنوان این که پروژه تامین برق مجتمع ۱۰۶ واحدی بسیجیان با اعتبار یک میلیارد و ۴۳۵ میلیون ریال  به بهره برداری می رسدگفت: پروژه احداث ۱۰ ایستگاه هوایی توزیع برق به ظرفیت ۷۹۰ کیلوولت آمپر و توسعه یک هزار و ۳۲ متر شبکه ۲۰ کیلوولت به مبلغ چهار میلیارد و ۲۹۹میلیون ریال درهفته دولت سال جاری افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به این که پروژه برقراری یک هزار و ۵۰۰ متر شبکه فشار متوسط هوایی دومداره در جاده سرخه-سمنان با هزینه یک میلیارد و ۶۵۴میلیون ریال آماده افتتاح می باشد افزود: پروژه نصب هفت دستگاه سکسیونر گازی هوایی با اعتبار پنج میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال،ازجمله پروژه هایی است که درهفته دولت آماده بهره برداری است.

ربیعی با اظهاراین که پروژه نصب ۲۵ دستگاه تابلو لوازم اندازه گیری قابل قطع از راه دور به مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بهره برداری می شود تصریح کرد: پروژه تبدیل یک هزار و ۵۰۰ متر شبکه مسی به کابل خودنگهدار در سطح شهرستان، با هزینه یک میلیارد و ۵۲۲میلیون ریال، ازدیگرپروژه های قابل افتتاح به شمار می رود.

46

کد خبر 1423613

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =