۰ نفر
۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
راه‌های ورودی به تهران شلوغ است

مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل‌و نقل جاده‌ای کشور از ترافیک سنگین در محورهای تهران- کرج، قزوین-کرج، کرج-قزوین، ساوه-تهران، تهران-پاکدشت و قزوین،‌ ساوه،‌ پاکدشت و شهریار در روز پنج شنبه ۳۰ مرداد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل‌و نقل جاده‌ای درشبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۴۸ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۴.۵ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۵.۱ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.  

همچنین تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۹ مرداد تا ساعت ۶ روز شنبه یکم شهریور از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است. 

شایان ذکر است،‌ تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

همچنین در محور کندوان،‌ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۳۱ مرداد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور هزار نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ روز جمعه ۳۱ مرداد ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ روز جمعه از آب اسک به سمت رودهن(محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی

همچنین در محورهای رامیان‌–‌اولنگ‌–‌شاهرود،‌ استان های گلستان و سمنان‌، شمشک‌–دیزین، شهداد–‌نهبندان، محور خرم‌آباد–‌پلدختر، محور قزوین‌-‌همدان کیلومتر ۱۱۰، در استان همدان به دلیل مداخلات جوی ممنوعیت تردد اعلام شده است.

۲۳۵۲۳۱
کد خبر 1423667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =