۱۰ هکتار از اراضی منطقه آزاد چابهار رفع تصرف شد

مدیر حقوقی، امور قراردادها و املاک سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: حدود ۱۰ هکتار از اراضی این منطقه در قسمت شرقی پیکره پنجم خارج از محدوده مصوب روستای تیس رفع تصرف شد.

به گزارش خبرآنلاین از سازمان منطقه آزاد چابهار، زینب بردستانی اظهار داشت: این تصرفات غیرمجاز که با ایجاد بنا، پی‌کنی و دیوارکشی انجام شده بود با حکم مقام قضایی تخریب، رفع تصرف و به بیت‌المال اعاده شد.

همچنین ایشان افزودند: براساس قانون هرگونه ساخت‌وساز، دخل‌وتصرف، تعرض و تجاوز به اراضی دولتی جرم است و با حکم قضایی با متصرفان برخورد قاطع خواهد شد.

وی بیان داشت: پلیس ساختمان و حفاظت از اراضی منطقه آزاد بصورت شبانه‌روزی و در جهت حفظ و صیانت از اراضی ملی اقدام به گشت‌زنی نموده و با افراد فرصت طلب و سودجو برخورد خواهد نمود.

مدیر حقوقی، امور قراردادها و املاک سازمان منطقه آزاد چابهار از کلیه اهالی روستای تیس درخواست کرد که در صورت مشاهده هرگونه تجاوز به اراضی دولتی، ساخت‌وسازهای غیرمجاز، احتمال معامله اراضی دولتی، معرفی مصالح فروشی‌های فعال در صورت احراز رابطه به همکاری در تصرف اراضی از طریق تأمین مصالح، ادوات و خودروهای سنگین در حال ارتکاب جرم و همکاری با متصرفین مراتب را به شماره تلفن ۰۵۴۳۵۳۱۵۴۶۸ (دفتر پلیس ساختمان) اطلاع دهند.

46

کد خبر 1423913

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =