ماجرای یک دوستی جالب در برنامه امشب «مکث»

در برنامه امشب «مکث» کوروش سلیمانی میزبان یک خبرنگار و خیر است که سال‌ها قبل طی ماجرایی با یکدیگر آشنا شده و هم اکنون به دنبال گرفتن رضایت برای مجرمان قتل‌های غیرعمد هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در دومین قسمت از فصل سوم برنامه «مکث» ویژه ماه محرم که شنبه شب ساعت ١٩:٣٠ قبل از اخبار ٢٠:٣٠ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد، کوروش سلیمانی میزبان عزالدین عباسی و شهریار کریمی است که به واسطه ماجرای جالبی با هم آشنا و حالا دوست و همکار شده‌اند.

ماجرا از این قرار است که پدر کریمی به خاطر مشکل مهریه در زندان بوده و عباسی که خیر است و زندانیان بدهکار و محکومان قتل‌های غیرعمد را با پرداخت پول و گرفتن رضایت آزاد می‌کند او را نیز به خاطر پسر کوچکش شهریار آزاد می‌کند تا اینکه سال‌ها بعد شهریار کریمی که حالا خبرنگار شده است با این خیر همراه شده و حالا هر ۲ با همکاری یکدیگر بیش از صد رضایت برای مجرمان قتل‌های غیرعمد گرفته‌اند و همچنان در این مسیر تلاش می‌کنند.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت می کند و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.

۲۵۸۲۴۵
کد خبر 1424365

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =