۰ نفر
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵
اجرای خواننده تونسی مقابل پوتین

ایسنا نوشت: روسیه ماه آینده سالروز پیروزی‌اش مقابل نازی‌ها را جشن می‌گیرد و لطفی بوشناق، خواننده معروف تونسی در این جشن اجرا خواهد کرد.

 روسیه ماه آینده در کاخ کرملین سالروز پیروزی اش در برابر نازی‌ها را جشن می‌گیرد. در این جشن که با حضور ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه برگزار خواهد شد، چندین هنرمند از نقاط گوناگون جهان شرکت خواهند کرد که یکی از آن‌ها لطفی بوشناق، خواننده معروف تونسی است.

لطفی بوشناق ـ خواننده تونسی ـ هفته گذشته نیز در مراسمی که از طرف کشور تونس برای همدردی با مردم لبنان زیر عنوان (سلامی از جانب تونس به لبنان)، برگزار شده بود شرکت کرد و در این مراسم برای لبنان خواند.

تاریخ اصلی این جشن هر ساله نهم ماه می  بوده اما امسال به خاطر شیوع بیماری کرونا برگزاری این جشن به تاخیر افتاده است و در ماه سپتامبر برگزار خواهد شد.

پوتین گفته است: امسال هم همچون سال‌های گذشته این جشن را باشکوه برپا خواهیم کرد تا دینمان را به کسانی که در جریان جنگ کشته شدند و آسیب دیدند تا پیروزی را برایمان رقم بزنند، ادا کنیم.

رییس جمهور روسیه تاکید کرده است که امسال هم رژه نظامی همچون سال‌های قبل برگزار می‌شود و این روز به عنوان یک عید بزرگ ملی گرامی داشته می‌شود.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1424642

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =