۰ نفر
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
باران جاده‌های این ۳ استان را خیس کرد

مهر نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: بارش باران در برخی از محورهای استان‌های اردبیل، مازندران و گیلان گزارش شده است.

سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار کرد: شاهد تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) هستیم.

وی افزود: ضمناً محور هراز دارای بارش باران، محورهای چالوس و فیروزکوه دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها گفت: همچنین ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و در محور شهریار-تهران در برخی از مقاطع سنگین گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتی گفت: بارش باران در برخی از محورهای استان‌های اردبیل، مازندران و گیلان گزارش شده است.

وی ادامه داد: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۴۹ تردد شمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۰.۹ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴.۳ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب نمایند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته را به شرح ذیل تشریح کرد:

ردیف

آزادراه کرج - تهران

البرز

۱۴۸۳۴۵

۱

آزادراه قزوین - کرج

البرز

۱۲۹۴۹۷

۲

آزادراه کرج - قزوین

البرز

۱۲۲۳۵۷

47231
کد خبر 1424656

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =