۲ نفر
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
اعضای «جوخه خودکشی» معرفی شدند

مهر نوشت: کارگردان سازنده «جوخه خودکشی» در برنامه آنلاین «دی سی فن دوم» اسامی بازیگران حاضر در فیلمش را اعلام کرد.

جیمز گان با حضور در رویداد «دی‌سی فن‌دوم» شخصیت‌های فیلم «جوخه خودکشی» یا «جوخه انتحار» را معرفی کرد و به این پرسش مهم پاسخ داد که چه بازیگرانی در نقش این شخصیت‌ها ظاهر می‌شوند.

این فیلم که دنباله فیلم «جوخه خودکشی» محصول سال ۲۰۱۶ که به کارگردانی دیوید آیر ساخته شد نیست، به طور کامل یک بازسازی جدید است، هر چند برخی از بازیگران آن فیلم در نقش همان شخصیت‌ها در آن ظاهر خواهند شد.

وایولا دیویس بار دیگر در نقش آماندا والر ظاهر می‌شود در حالی که جوئل کینامان نقش ریک فلگ و مایکل روکر نقش ساوانت را بازی می‌کند.

فلولا بورگ در نقش جاولین دیده می‌شود و البته مارگو رابی هم به بازی در نقش هارلی کوئین را ادامه می‌دهد.

دیوید دستمال‌چیان در نقش پولکا دات من دیده می‌شود و دانیلا ملکیور در نقش رت‌کچر ۲ بازی می‌کند.

ادریس البا در نقش بلاداسپورت باز می‌گردد و استیو آگی کینگ شارک می‌شود.

میلینگ انجی در نقش مونگال و پیتر کاپالدی در نقش تینکر ظاهر می‌شوند و آلیس براگا در نقش سول سوریا بازی می‌کند.

گروه بازیگران با پیت دیویدسون در نقش بلک‌گارد، ناتان فیلیون در نقش «تی‌دی‌کی»، شان گان در نقش ویزل، جی کورتنی در نقش کاپیتان بومرنگ و جان سنا در نقش پیس‌میکر کامل می‌شود.

در جریان برگزاری پنل به صورت آنلاین، گان اعتراف کرد که تاکنون از ساختن هیچ فیلمی به این اندازه لذت نبرده و همه سعی‌اش این است که روح کتاب‌های مصور جان اوستراندر را حفظ کند و ادامه‌ای بر کتاب‌های او باشد.

همچنین در ویدیویی که از پشت صحنه‌های فیلم منتشر شد فضایی به نمایش درآمد که شبیه یک فیلم اسطوره‌ای جنگی دهه هفتاد بود و روحیه و سبک طنزآمیز گان نیز در آن جای گرفته است.

«جوخه خودکشی» دومین فیلم در این فضا به جز فیلم اولی است که دیوید آیر ساخته بود. در فیلم اصلی ویل اسمیت، جرد لتو، اسکات ایستوود، ازرا میلر و بن افلک بازی کرده بودند.

این فیلم ابرقهرمانی به کارگردانی گان قرار است ۶ آگوست سال ۲۰۲۱ اکران شود.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1424764

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =