استاندار: چابکی دستگاه قضایی موجب رضایتمندی مردم شده است

استاندار همدان گفت: چابکی دستگاه قضایی در کنار عمل دقیق به برنامه ها موجب رضایتمتدی مردم می شود که این روند در دادگستری همدان حاکم است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ سید سعید شاهرخی در دیدار رییس کل و اعضای شورای قضایی استان همدان با وی گفت: تمرکز و توجه به کار و تلاش و دوری جستن از حاشیه از فرهنگ غنی مردم این استان بوده به گونه ای که حاشیه‌سازان در بین مردم همدان جایی ندارند.

وی خاطرنشان کرد: بزرگان این استان به گونه ای عمل کردند که افراد حاشیه ساز دوباره به مسیر صحیح بازگشته یا در غیر اینصورت به طور کامل از سیستم خارج می شوند.

استاندار همدان وفاق و همدلی اعضای شورای تامین در راستای برنامه های پیش بینی شده برای توسعه استان را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: وحدت و همدلی مسوولان نعمت بزرگی است و باید این مودت و برادری تداوم یابد.

شاهرخی اضافه کرد: در حال حاضر تفاهم و تعامل خوبی بین فرمانداران و دستگاه های قضایی، اطلاعاتی و انتظامی وجود دارد

وی تصریح کرد: اوج مساعدت دستگاه قضایی در کاهش تعداد زندانی ها  قبل و حین شیوع ویروس کرونا بوده و در زمینه عفو زندانیان نیز کارهای خوبی صورت گرفته است.

استاندار همدان تاکید کرد: بسیاری از افراد به علت رقم ها و بدهی های اندک و ناچیز زندانی شدند که حضور این افراد در زندان باری را به دوش خانواده، جامعه و دادگستری تحمیل می کند.

استاندار همدان از همه مسوولان خواست نسبت به هدایت خیران نیک اندیش به سمت کمک به آزادی زندانیان بی بضاعت تلاش کنند.

شاهرخی خطاب به مسوولان دادگستری نیز گفت: مجموعه دولت در همدان همراه و حامی مجموعه قضایی در اجرای و بهره برداری طرح ها است چرا که بهره برداری از طرح های قضایی خدمت رسانی به مردم را تسهیل کرده و رضایتمندی مردم را به همراه دارد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان باهنر و رجایی گفت: عمر مدیرتی این دو شهید هر چند کوتاه بود اما پر کار ، مردمی و با نیت الهی کارها را پیش بردند و خود را وقف خدمت به جامعه به ویژه ضعفا کرده بودند.

46

کد خبر 1424894

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =