معافیت مالیاتی شهرک صنعتی کاسپین، مطالبه فعالان اقتصادی بود

استاندار قزوین گفت: معافیت مالیاتی شهرک صنعتی کاسپین، مطالبه فعالان اقتصادی قزوین بود که با حمایت دولت و تدبیر و مسئولان کشور تحقق یافت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین در آیین افتتاح یک شرکت تولیدی که با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، گفت: جا دارد از حمایت‌های معاون رییس جمهوری از استان قزوین تقدیر و تشکر کنیم و امیدواریم سفر ایشان برای استان مایه خیر و برکت باشد.
جمالی پور بیان کرد: معاون رییس جمهوری در پایان سال۹۸ عنایت ویژه‌ای به استان داشتند و کمک ویژه آنها باعث شد تا سال۹۸ را علیرغم همه سختی‌ها با موفقیت عبور کنیم.
استاندار قزوین افزود: شهرک صنعتی کاسپین به دلیل سرمایه گذاری بخش خارجی در این شهرک از شهرک‌های مهم صنعتی کشور بوده و مجموعه‌های متعددی از صنایع مختلف با سرمایه گذاری خارجی در آن مستقر شده است.
جمالی پور گفت: این شهرک همیشه مورد توجه دولت و مجموعه مدیران استان بوده است و باید از عنایت سازمان برنامه و بودجه برای معافیت مالیاتی شهرک تقدیر کنیم.
این مقام مسئول تصریح کرد: معافیت مالیاتی این شهرک بعد از لغو شدن مجددا اعمال شد که از مطالبه جدی سرمایه گذاران و صنعتگران شهرک است و منشا خیر و برکت برای استان است.
او با اشاره به همبستگی ویژه در استان، افزود: امروزه همه مسئولان ارشد استان همفکر و متحد در کنار همدیگر هستند و برای توسعه استان و رفع معضلات و مشکلات بدون اعمال نگاه‌های سلیقه‌ای و جناحی اقدام می‌کنند.
جمالی پور در خصوص شکست مفتضحانه آمریکا در سازمان ملل متحد، افزود: بعد از تشکیل سازمان ملل اولین بار است که آمریکایی‌ها در سیاست خارجی ناکام شده و برای آنها ذلت به بار آمده است.

او افزود: بعد از این ماجرا، کل کشورهای قدرتمند دنیا از آمریکا روی بر گردانده‌اند و باید قدر این اتفاقات بزرگ را بدانیم و به همدیگر کمک کنیم.
این مقام مسئول گفت: امروز وضعیت ارزی کشور و مقررات گمرکی، واحدهای صنعتی را اذیت می‌کند و در ترخیص مواد اولیه و ثبت سفارش با مشکلاتی مواجه هستند که امیدواریم در این سفر، مصوباتی برای رفع آنها داشته باشیم.

48

کد خبر 1425561

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =